„Resident Evil: The Final Chapter” w zwiastunie z muzyką Guns N' Roses

Robert Skowronski
10.08.2016 08:46
„Resident Evil: The Final Chapter” w zwiastunie z muzyką Guns N' Roses Fot. kadr z wideo

Milla Jovovich powraca jako Alice i jak zdradza to tytuł filmu, jest to ostatni raz kiedy będziemy mieli do czynienia z nową odsłoną „Resident Evil”. Zobaczcie zwiastun obrazu.

Dzieło wyreżyseruje Paul W.S. Anderson, który odpowiada za trzy wcześniejsze z pięciu części serii. Scenariusz także został podpisany jego nazwiskiem. Premiera obrazu będzie miała miejsce 27 stycznia 2017 roku.

Milla Jovovich, modelka i aktorka, rozprawia się z hordami zombie i próbuje zniszczyć złą korporację Umbrella już od ponad dekady, dokładniej od 2002 roku, kiedy do kin weszła pierwsze część cyklu. W „Resident Evil: The Final Chapter”, będącym 6. częścią serii, fabularnie nie ma co liczyć na żadne niespodzianki. Będzie to w dalszym ciągu kino akcji wypełnione wystrzałami z pistoletów i wiązankami kopnięć. Jak sugeruje zwiastun będziemy mieli do czynienia z postapokaliptycznym klimatem w stylu „Mad Maxa”.

Akcja filmu Paula W.S. Andersona rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z „Resident Evil: Retrybucji”. Albert Wesker zdradził Alice, a ludzkości grozi całkowita anihilacja. Bohaterka musi wrócić do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło - do Raccoon City. A tam Umbrella już zbroi się do zadania ostatecznego ciosu garstce ocalałych z apokalipsy zombie. Alice traci swoje nadludzkie siły, a zombie łączą się z nieznanymi dotąd mutantami.

Zobaczcie zwiastun „Resident Evil: The Final Chapter”:

W sieci dostępny jest też międzynarodowy trailer. Cechuje go inny montaż i większa doza zbitek scen z poprzednich odsłon:

Jakie postacie, a co za tym idzie aktorów, zobaczymy na ekranie oprócz Alice? Do akcji przeciwko Umbrelli wkroczą też Jill Valentine (Sienna Guillory), Leon Scott Kennedy (Johann Urb), Ada Wong (Li Bingbing) oraz jej córka Becky (Aryanna Engineer), a także Chris Redfield (Wentworth Miller), Claire Redfield (Ali Larter) i Kmart (Spencer Locke). Na ekranie zjawi się też Albert Wesker (Shawn Roberts).

Zobaczcie jak prezentuje się plakat filmu:

plakat Fot. foto: materiały prasowe

Resident Evil pierwotnie było grą wideo wydaną przez firmę Capcom. Jeżeli zatem taką samą miłością darzycie świat elektronicznej rozrywki co X Muzę, z pewnością zacieracie też ręce na filmowe wersje „Assassin’s Creed” czy „Battlefielda”, który stanie się serialem. Powstanie także nowa wersja „Tomb Raidera”, a kinowej wersji doczeka się także gra Uncharted.

Jak Wam się podoba zwiastun „Resident Evil: The Final Chapter”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.