"Restore Point": Tomasz Kot w filmie science fiction inspirowanym "Ludzkimi dziećmi"

29.11.2019 11:06
"Restore Point": Tomasz Kot w filmie science fiction inspirowanym "Ludzkimi dziećmi" Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/ East News

Tomasz Kot otrzymał angaż do kolejnej międzynarodowej produkcji. O czym opowie "Restore Point" z jego udziałem?

Międzynarodowa kariera Tomasza Kota nabiera coraz większego rozpędu. Nasz rodak otrzymał kolejny angaż do zagranicznej produkcji. Tym razem wystąpi w filmie science fiction, inspirowanym powieścią "Ludzkie dzieci" P. D. Jamesa. O czym opowie "Restore Point" i kiedy ukaże się w kinach?

"Restore Point" - Tomasz Kot w filmie science fiction inspirowanym "Ludzkimi dziećmi"

Akcja filmu "Restore Point" rozegra się w 2038 roku, gdy ludzkość opanowała możliwość przywracania zmarłych do życia. Tyczy się to jednak wyłącznie osób, które nie zmarły z przyczyn naturalnych. W związku z tak dużym postępem, pojęcie "zbrodni doskonałej" przestaje istnieć.

Przeczytaj także

W "Restore Point" śledzić będziemy losy pani detektyw, która podejmie się rozwiązania sprawy podwójnego morderstwa, którego ofiarami padło małżeństwo. Sprawa znacznie się skomplikuje, gdy do żywych uda się przywrócić wyłącznie jedno z nich.

Przeczytaj także

Reżyserem "Restore Point" jest czeski reżyser Robert Hloz, zaś za scenariusz odpowie Tomislav Cecka. Prace nad filmem ruszą w 2020 roku, między innymi na Słowacji. Na obecną chwilę nie znamy szczegółów castingowych, wiemy jednak, że Tomasz Kot wystąpi w jednej z głównych ról. Data premiery nie jest na ten moment znana.

Przeczytaj także

Powieść P. D. Jamesa doczekała się już jednej ekranizacji. W 2006 roku ukazał się film Alfonso Cuaróna, o tytule "Ludzkie Dzieci". W rolach głównych wystąpili wówczas Clive Owen, Julianne Moore i Michael Caine.

Zobacz też: Top 10 najlepszych seriali z gatunku science fiction w historii

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.