Reżyser „Gwiezdnych Wojen VIII” przestrzega przed nowym trailerem „Ostatnich Jedi”

Natalia Hluzow
09.10.2017 20:48
Reżyser „Gwiezdnych Wojen VIII” przestrzega przed nowym trailerem „Ostatnich Jedi” Fot. kadr z wideo

9 października 2017, w godzinach wieczornych, telewizja ESPN zaprezentuje drugi oficjalny zwiastun 8. epizodu sagi „Star Wars”. Reżyser filmu, Rian Johnson, radzi fanom, by dobrze się zastanowili, zanim go obejrzą. 

„Gwiezdne Wojny” to jeden z największych fenomenów popkultury. Nie ma chyba drugiej takiej franczyzy, która cieszyłaby się równie dużym zainteresowaniem od tak wielu lat. Producenci filmu bardzo dobrze wiedzą, jaki skarb trzymają w dłoniach i doskonale radzą sobie z podsycaniem ciekawości fanów. Pierwszy teaser, tylko na oficjalnym kanale „Star Wars”, obejrzano ponad 40 milionów razy! Drugi zwiastun, który zostanie wyemitowany w przerwie meczu NFL dziś wieczorem, sam doczekał się dwóch krótkich teaserów. Pierwszy pojawił się 8 października 2017 na oficjalnym Twitterze Star Wars. 

Drugą zajawkę zaprezentowano 9 października rano w programie Good Morning America.

Ze względu na różnice czasu, w Polsce zwiastun ukaże się dopiero wczesnym rankiem we wtorek, 10 października 2017. Najbardziej zagorzali fani spędzą pewnie całą noc, wyczekując kolejnej dawki informacji na temat „Ostatnich Jedi”. Rian Johnson, reżyser najnowszej części „Gwiezdnych Wojen”, ma jednak obiekcje, czy osoby, które chcą przeżyć prawdziwe zaskoczenie w grudniu, powinny oglądać nadchodzący zwiastun. Zapytany o to na swoim oficjalnym Twitterze, odpowiada, by lepiej go unikać. 

Od razu dodaje jednak, że nowy trailer jest NAPRAWDĘ dobry. Pozostawia więc fanów z prawdziwym dylematem: obejrzeć i móc cieszyć oczy naprawdę dobrą, oficjalną zapowiedzią „Ostatnich Jedi”, czy nie obejrzeć i mieć większą frajdę w grudniu.

Niezależnie od tego, co zdecydujecie - pamiętajcie, że kto chce zobaczyć film „Gwiezdne Wojny VIII: Ostatni Jedi” jako pierwszy, bilety może kupić już jutro. Sprzedaż biletów na najnowszą część „Star Wars” rozpocznie się w Polsce 10 października 2017 z samego rana.  

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.