03.03.2017 13:07

Reżyser „Listów do M.” nakręci film produkowany przez Willa Smitha

Na ekranie pojawi się m.in. Jaden Smith i Cara Delevingne. Mitja Okorn zdobywa Hollywood.

Reżyser „Listów do M.” nakręci film produkowany przez Willa Smitha
foto: Ons.pl

Po sukcesach frekwencyjnych, ale i artystycznych, bo choć „Listy do M.” i Planeta singli są komediami romantycznymi, to zostały docenione przez krytykę, Mitja Okorn wybiera się na zachodni rynek. W dodatku ten najbardziej pożądany, bo hollywoodzki. 

Reżyser stanie za kamerą romantycznego dramatu o tytule „Life In A Year”, którego producentem jest Will Smith. Jeffrey Addiss i Will Matthews piszą scenariusz. Plan zdjęciowy ma ruszyć wiosną 2017 roku w Toronto. Na ekranie zjawi się Jaden Smith, aktor i raper będący synem Willa Smitha, a także Cara Delevingne znana z „Legionu samobójców”.

Będzie to historia 17-letniego chłopaka, który na wieść, że jego dziewczyna umiera, postanawia poświęcić jej cały czas, który jeszcze jej pozostał.

Tymczasem powstają „Listy do M. 3” z podtytułem „Czas niespodzianek”. Mitja Okorn był reżyserem pierwszej odsłony, za drugą odpowiadał Maciej Dejczer, zaś trzecią nakręci Tomasz Konecki, mający na koncie takie filmy, jak „Lejdis” czy „Testosteron”. Produkcja powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego.

W obsadzie „Czasu niespodzianek” zobaczymy ponownie Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka - oczywiście w roli niegrzecznego Mikołaja. Dołączy do nich prawdziwa plejada innych gwiazd, które jeszcze nie pojawiły się w serii „Listy do M.”.

Oto oni: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Iza Kuna, Danuta Stenka, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski, Marcin Kwaśny oraz Grażyna Szapołowska. Premiera obrazu ma się odbyć 10 listopada 2017 roku.

Cara Delevingne pojawi się w nowym filmie Luca Bessona, „Valerian i miasto tysiąca planet”. Poznamy historię kosmicznych agentów Valeriana i Laurelina, którzy zostają wysłani z misją przeprowadzenia śledztwa w międzygalaktycznym Mieście Tysiąca Planet. Ostatnim projektem w filmografii Jadena Smitha pozostaje „1000 lat po Ziemi”, gdzie wystąpił razem z ojcem, a także serial „The Get Down”.

Cieszycie się z sukcesu Okorna?

Robert Skowronski
Tagi: News