Reżyser „Shazama” potwierdza datę premiery filmu

Kamil Kacperski
23.10.2017 14:26
Reżyser „Shazama” potwierdza datę premiery filmu Fot. kadr z wideo

David Sandberg w rozmowie z internautami na Reddicie zdradził, kiedy możemy spodziewać się filmu o dziecięcym superbohaterze.

Twórca znany z horrorów takich jak „Annabelle: Narodziny Zła” zapowiedział, że przygody Billy’ego Batsona, który po krzyknięciu magicznego słowa „Shazam!” zamienia się w superbohatera, zobaczymy na ekranie w kwietniu 2019 roku.

Warner Bros. w 2014 roku zapowiedziało, że „Shazam” ma się ukazać 5 kwietnia 2019 roku, jednak wiele rzeczy w tym czasie się zmieniło. Dlatego miło wiedzieć, że termin jest nadal planowo utrzymywany.

hehe Fot. foto: reddit

   

Kwiecień 2019. Takie duże superprodukcje zabierają mnóstwo czasu w post produkcji.

Reżyser w rozmowie z Toronto Sun opowiedział też, dlaczego podjął pracę przy tej produkcji, biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej najlepiej znany był z tworzenia horrorów:

Największą zabawą z tą postacią dla mnie jest to, że każdy marzy o tym żeby być Supermanem jak jest się dzieckiem, prawda? Wiem, że ja na pewno o tym marzyłem, a Billy Batson jest dzieciakiem który dostaje taką szansę. On zostaje superbohaterem. Więc film będzie ogromny jeśli chodzi o moce. Wydaję mi się również, że będzie to najfajniejszy i najmniej poważny film w Uniwersum DC. Na pewno będzie odskocznią od innych filmów.

Jak potwierdził producent Geoff Johns, w produkcji nie będzie brał udziału Dwayne „The Rock” Johnson. Ma to być spowodowane tym, że wystąpi w solowym filmie o „Black Adamie". Wciąż nie wiemy, kto zagra głównego bohatera w produkcji. Informacje powinny się jednak niedługo ukazywać, ponieważ zdjęcia do „Shazama” mają ruszyć już w lutym 2018 roku. Premiera odbędzie się 5 kwietnia 2019 roku.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.