Reżyser „Strażników Galaktyki” grał kiedyś w zespole. Jak James Gunn wyglądał jako młody rockman?

Sergiusz Kurczuk
02.05.2018 12:50
Reżyser „Strażników Galaktyki” grał kiedyś w zespole. Jak James Gunn wyglądał jako młody rockman? Fot. Evgenya Novozhenina/East News

James Gunn, jak każdy szanujący się młody człowiek, grał w kapeli. Reżyser podzielił się z fanami zdjęciem z lat 80., kiedy występował w zespole o nazwie The Pods.

James Gunn, zanim został rozpoznawalny dzięki „Strażnikom Galaktyki”, stworzył wiele różnorodnych filmów. W jego filmografii znajdują się między innymi takie tytuły jak „Scooby-Doo” z 2002 roku, komediowy horror „Robale”, czy historię „Beezel” z filmu „Movie 43”. Jednak dopiero dwie części przygód kosmicznych superbohaterów przyniosły Gunnowi zasłużoną sławę. Obecnie filmowiec pracuje nad kontynuacją historii o Star-Lordzie i spółce. Zawsze znajdzie jednak czas dla swoich fanów. Niedawno w mediach społecznościowych Gunna pojawiło się zdjęcie z lat 80., na którym pozuje ze swoją kapelą. 

James Gunn jako członek zespołu The Pods

Każdy fan 2. części „Strażników Galaktyki” na pewno pamięta zabawny teledysk, który pojawił się w formie dodatku w domowej edycji filmu Marvela. W utrzymanym w stylistyce lat 70. kawałku „Guardians' Inferno” główni bohaterowie filmu występują jako członkowie zespołu The Sneepers i akompaniują samemu Davidowi Hasselhoffowi. Bystre oko widzów dostrzeże, że za zestawem perkusyjnym siedzi James Gunn. Poza tym ścieżka dźwiękowa obu filmów i sam zamiłowanie głównego bohatera do muzyki, wskazywały, że Gunn jest prawdziwym melomanem. Okazuje się, że to nie jedyna styczność filmowca z muzyką. Na Twietterze i Instagramie Gunna pojawiło się zdjęcie sprzed lat, na którym reżyser stoi ze swoją grupą muzyczną o nazwie The Pods.

#oldheadshotday Nie do końca portret, ale stary. Mój zespół The Pods. Stoję najbardziej po prawej.  

Fani nie mogli uwierzyć w sceniczny wizerunek Gunna. Ci, którzy pamiętali lata 80. byłi zachwyceni. Niektórzy porównali image filmowca do charakteryzacji Richarda O'Briena, który wcielał się w Riff Raffa w filmie „Rocky Horror Picture Show”. Inni widzieli w członkach grupy członków Ravagers ze „Strażników Galaktyki”. Pojawiła się też osoba, która widzi na fotografii... Groota. Niestety Gunn nie dysponuje żadnymi nagraniami The Pods. Podzielił się za to utworem innego muzycznego projektu, w którym brał udział. Reżyser zamieścił link do piosenki „Walking Naked” zespołu The Icons, z którym grał dekadę później. 

Wszyscy fani kina, a w szczególności filmów Marvel Studios powinni się cieszyć, że James Gunn nie zrobił kariery muzyka. Z drugiej strony istnieje wielu filmowców, którzy znakomicie łączą obie formy ekspresji, więc może reżyser zaskoczy nas jeszcze muzycznym przedsięwzięciem.

Na 3. część „Strażników Galaktyki” musimy poczekać do roku 2020. Na razie członków kosmicznej grupy możemy oglądać w filmie „Avengers: Infinity War”.  

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.