Reżyser "Strażników Galaktyki" stwierdził, że Mały Groot "rozerwałby Baby Yodę na strzępy"

18.12.2019 11:41
Reżyser "Strażników Galaktyki" stwierdził, że Mały Groot "rozerwałby Baby Yodę na strzępy" Fot. kadr z filmu "Strażnicy Galakytki 2"/Disney

Mocne słowa, panie Jamesie Gunnie.

Lepiej usiądźcie wygodnie albo czegoś się złapcie, bo zaraz może się zrobić nieprzyjemnie. James Gunn jest niewątpliwie znany ze swoich filmów "Strażnicy Galaktyki", a teraz także jako reżyser nadchodzącego "The Suicide Squad". Niedawno twórca podzielił się zdjęciem z imprezki świątecznej, którą zorganizowali wraz z ludźmi pracującymi nad nowym filmem DC. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w komentarzach rozpoczęła się dyskusja o Baby Yodzie.

Baby Groot pokonałby Baby Yodę?

Warto zaznaczyć, że Gunn jest przecież twórcą i pomysłodawcą Baby Groota, którego widzieliśmy w 2. odsłonie "Strażników Galaktyki". Dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że gdy reżysera zapytano o to, kto wygrałby w walce, to postawiłby właśnie na Groota:

Znam Baby Yodę tylko jako postać z memów. Wygląda tak jak dziecko, tylko że Yody, więc strzelam, że Baby Groot rozerwałby go na kawałki.

Powiedzieliśmy to raz, ale powtórzymy raz jeszcze - mocne słowa, panie Jamesie Gunnie.

Od swojego debiutu w "Mandalorianie", Baby Yoda stał się ikoną współczesnej popkultury. Niedawno twórca postaci Jon Favreau podziękował Disneyowi, że firma zrezygnowała ze zrobienia zabawek, które zdradziłyby obecność Dziecka w nowym serialu ze świata "Gwiezdnych wojen". Produkcja zadebiutowała 12 listopada 2019 roku wraz ze startem Disney+.

Zobacz także: "The Mandalorian" - czy Pedro Pascal jest zazdrosny o Baby Yodę?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.