Reżyser „Thor: Ragnarok” chciałby wyreżyserować film o Czarnej Wdowie

Natalia Hluzow
27.10.2017 11:23
Reżyser „Thor: Ragnarok” chciałby wyreżyserować film o Czarnej Wdowie Fot. kadr z wideo

Taika Waititi odpowiada za ogromny sukces nowego „Thora”. Teraz chciałby dla odmiany zająć się historią żeńskiej postaci z filmowego uniwersum Marvela.

Zachwytom nad najnowszym filmem Marvela nie ma końca. Serwis Rotten Tomatoes uznaje go za „świeży” w 96%, a liczne recenzje „Thor: Ragnarok” zwracają uwagę na autoironiczny humor, kolorową oprawę, nowoczesną formę i świetne aktorstwo. Sprawcą tego zamieszania jest nowozelandzki reżyser – Taika Waititi, którego wizja kolejnego filmu o Thorze tak zachwyciła szefów studia Marvel, że ostatecznie trafiła na ekran.

Nie dziwi więc, że ostatnimi czasy Waititi często słyszy pytania o to, czy będzie reżyserował kolejne filmy o superbohaterach. W jednym z wywiadów zadeklarował, że chętnie zajmie się kolejnymi produkcjami Marvela, zaś portalowi io9 zwierzył się, o której postaci najchętniej opowiedziałby w swoim kolejnym filmie.

Chciałbym zobaczyć Czarną Wdowę jako coś szalonego i trochę bardziej zabawnego, niż byśmy się po niej spodziewali. Znamy jej historię i wiemy, że jest bardzo ponura i bardzo mroczna. Ale! Jak wyglądałaby zabawna wersja tego? Jaka byłaby najbardziej rozrywkowa?

W 2015 roku twórcy programu „Saturday Night Life” pomyśleli o tym samym i zaproponowali swoją wersję solowego filmu Natashy Romanoff. Trailer możecie zobaczyć poniżej:

Jak widać, Scarlett Johansson nie brakuje komediowych zdolności. Po filmie „Thor: Ragnarok” wiemy też, że Waititi świetnie radzi sobie z kreowaniem ciekawych żeńskich postaci. Więc kto wie, czy na fali sukcesu nowego „Thora”, włodarze z Marvela nie zgodzą się na jego wizję solowego filmu Czarnej Wdowy…

Natasha Romanoff zadebiutowała w filmowym uniwersum Marvela w 2010 roku jako agentka S.H.I.E.L.D. w „Iron Manie 2”. Fani postaci od razu zaczęli snuć domysły, czy nie powstanie jej solowy film. 7 lat temu Marvel nie był jednak zainteresowany realizacją osobnego filmu o superbohaterce. Jednak dziś, kiedy Walkiria kradnie film Thorowi, a „Wonder Woman” jest rozważana jako kandydatka do Oscara, realizacja produkcji o superheroinie staje się wielce prawdopodobna. Czy wybór padnie na Czarną Wdowę? Byłoby w tym sporo sensu…  Na razie spotkania z postacią kreowaną przez Johansson możemy spodziewać się w kwietniu 2018 za sprawą filmu „Avengers: Infiniti War”.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.