Reżyser „Thor: Ragnarok” wystąpił w swoim filmie w aż 4 rolach

Natalia Hluzow
09.11.2017 13:45
Reżyser „Thor: Ragnarok” wystąpił w swoim filmie w aż 4 rolach Fot. kadr z wideo

Taika Waititi w nowym „Thorze” nie tylko wcielił się w Korga, ale i w trzy inne postaci.

Są tacy reżyserzy, którzy lubią pojawiać się w swoich filmach. Przez wiele lat robił to Woody Allen, który zwykł obsadzać siebie w głównych rolach swoich komedii. Czynił to także Peter Jackson w trylogii „Władca Pierścieni” (na wiele mniejszą skalę, ale jednak). Taika Waititi bez wątpienia także należy do tej grupy, gdyż to właśnie on wystąpił w jednej z głównych ról swojego filmu „Co robimy w ukryciu?”. A jako, że jego najnowszy film jest superprodukcją o superbohaterach, postanowił pojawić się w nim superdużo razy, a więc w aż 4 rolach.

thor led zeppelin zdjęcie główne Fot. foto: kadr z wideo

O tym, że Waititi wcielił się w genialną postać wykreowanego komputerowo Korga, wiedzą wszyscy, chociażby stąd, że wspominały o tym wszystkie recenzje „Thor: Ragnarok”. Reżyser w wywiadzie dla Empire Online zdradził jednak, że zagrał też 3 inne postaci, czego nie zauważył pewnie nawet najbardziej dociekliwy fan. Dlaczego? Wystarczy przeczytać, co powiedział Waititi:

Jestem jedną z głów trzygłowego obcego, postaci nazywanej Haju. Jestem głową z prawej. Stoję też za motion-capture dla Surtura.

Jak widzicie, naprawdę trudno byłoby dostrzec aktorski kunszt reżysera w tych postaciach. Tym bardziej, że choć Waititi użyczył Surturowi ciała, wypełniający przeznaczenie Asgardu demon mówił głosem Clancy’ego Browna. Jeśli zaś chodzi o czwartą rolę reżysera – podobno grał też stand-in (osobę, która zastępuje prawdziwego aktora przed kamerą) Hulka, po tym jak Mark Ruffalo zakończył już zdjęcia.

thor 222 Fot. foto: kadr z wideo

Choć film z udziałem nowozelandzkiego filmowca osiągnął ogromny sukces, nie wiadomo, kiedy ponownie Waititi pojawi się na ekranie. Być może uczyni to w filmie „Thor 4” i poza Korgiem zagra na przykład jednego z Asgardczyków z lat 80., których już sobie wymarzył. Jeśli oczywiście naprawdę podejmie się jego reżyserii. Wiadomo za to, kiedy po raz kolejny zobaczymy Chrisa Hemswortha w roli Thora. Będzie wprawdzie ograbiony z młota i kilku innych rzeczy, ale pojawi się… 25 kwietnia 2018 roku w filmie „Avengers: Infinity War”.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.