10.07.2017 16:15

Reżyser horroru „To przychodzi po zmroku” marzy o nakręceniu biografii Kanye Westa

Amerykański raper może pochwalić się jednocześnie opinią geniusza i wariata. Dla reżysera Treya Edwarda Shultsa wydaje się idealnym materiałem na film. 

Reżyser horroru „To przychodzi po zmroku” marzy o nakręceniu biografii Kanye Westa
foto: FaceToFace/REPORTER/kadr z filmu

W swoich dwóch pierwszych filmach, 28-letni reżyser ukazywał rodziny w trakcie kryzysu. Gdzie dramat w debiucie „Krisha” z 2015 roku skupiał się przede wszystkim na uzależnionej od narkotyków matce, to dobrze oceniany horror „To przychodzi po zmroku” (premiera 7.07.2017 roku) wrzucał swoich bohaterów w postapokaliptyczną beznadzieję. Oba filmy są bez wątpienia dość depresyjnym doświadczeniem. Jednak okazuje się, że Trey Edward Shults swój wymarzony projekt wiąże ze zgoła odmiennymi klimatami. W niedawnym wywiadzie udzielonym Independent zdradził, że chciałby zrobić film o Yeezym:

"

Moim marzeniem jest nakręcenie biografii Kanye Westa. Wyobrażam to sobie tak, że Kanye obejrzy moje filmy, polubi je, a potem pozwoli mi zajrzeć sobie do głowy. To byłaby jedyna w swoim rodzaju biografia, taka, której nikt jeszcze nie widział i dzięki której można byłoby poznać tego faceta w kompletny sposób. Naprawdę jest tak wiele do pokazania. Chciałbym z nim usiąść na chillu i stworzyć coś wielkiego. "

Kanye West ostatnimi czasy nie wygląda na osobę, która dobrze sobie radzi ze sławą. Głośno było w 2016 roku o jego gwałtownym przerwaniu trasy promującej płytę „The Life of Pablo” i pobycie w szpitalu na obserwacji psychiatrycznej. Podczas ostatniego koncertu w Sacramento zaatakował ze sceny Jaya Z, którego obwinił za zakończenie ich przyjaźni oraz doprowadzenie do napadu na Kim Kardashian w Paryżu. Wcześniej muzyk ogłaszał, że choć nie wziął udziału w wyborach prezydenckich, to gdyby miał oddać głoś na kogoś, to byłby to Donald Trump. Snoop Dogg posunął się nawet do stwierdzenia że West po prostu oszalał. Nie da się ukryć, że twórca wybitnej płyty „My Beautiful Dark Twisted Fantasy” z 2010 roku dostarcza masę materiału na wybitną i nieźle pokręconą biografię. Wystarczy skupić się na wypowiedziach artysty, aby stworzyć z tego niezwykle rozrywkowy scenariusz. 

Kamil Dachnij
Tagi: It Comes at Night News