Reżyserowie "Avengers: Endgame" powrócą do MCU? Zaskakujące informacje

23.04.2020 15:02
Reżyserowie "Avengers: Endgame" powrócą do MCU? Zaskakujące informacje Fot. Marvel Studios/Collection Christophel/East News

Bracia Russo stworzyli jedne z najlepiej zarabiających filmów wszech czasów w postaci "Avengers: Infinity War" oraz "Avengers: Endgame". Wszyscy myśleli, że to koniec ich przygody z MCU, jednak Joe Russo stwierdził, że wcale nie musi tak być.

Kiedy twoje kolejne filmy zarabiają powyżej 2 miliardów dolarów, a jeden z nich staje się najlepiej sprzedającą produkcją w historii, to otwiera się przed tobą wiele drzwi. Z tej sytuacji skorzystali bracia Russo, którzy po zakończeniu swojej przygody z Marvel Cinematic Universe, postanowili zająć się produkcją nieco mniejszych filmów, korzystając jednak ze swoich znajomości z pracy nad MCU.

Bracia Russo powrócą do MCU?

Wygląda jednak na to, że zostawili sobie otwarte drzwi również w Marvelu. Joe Russo rozmawiał niedawno z portalem Comicbook.com, gdzie przyznał, że od premiery "Avengers: Endgame" wciąż rozmawiają z szefami Marvel Studios. Wraz z bratem nie wykluczają powrotu do MCU: 

Rozmawiamy z Kevinem Feige i Lou D'Esposito z Marvela praktycznie non-stop. Tak samo z Victorią Alonso. Wszyscy są naszymi przyjaciółmi. Piszemy do siebie, sprawdzamy, co tam słychać. Z Lou spotykamy się raz w miesiącu na kolację i zawsze rozmawiamy o potencjalnych projektach. Wydaje mi się, że kiedy znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie, to rzucimy się na to od razu, głową w dół.

Przeczytaj także

Bracia Russo zaznaczyli już wcześniej, że mogliby powrócić do Marvel Cinematic Universe, gdyby mieli dostępną do adaptacji historię znaną z komiksów "Secret Wars" (Skrulle infiltrowali Ziemię, podając się za różnych herosów, jednocześnie niszcząc Avengers od środka).

Najbliższa premiera filmu Marvela odbędzie się 6 listopada 2020 roku. W kinach wówczas pojawi się "Czarna Wdowa". Tego dnia miał się pojawić film "The Eternals", jednak w związku z przesunięciem daty premiery obrazu ze Scarlett Johansson, reszta filmów Marvela również ukaże później niż zakładano.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.