Reżyserzy "Avengers: Endgame" chcą stworzyć własne "Gwiezdne wojny". Jaką mają wizję?

08.07.2020 18:13
Reżyserzy "Avengers: Endgame" chcą stworzyć własne "Gwiezdne wojny". Jaką mają wizję? Fot. Doug Peters/Press Association/East News

Bracia Russo wyrazili chęć stworzenia kolejnych odsłon "Gwiezdnych wojen". Saga Skywalkerów ich jednak zupełnie nie interesuje. 

Joe i Anthony Russo zasłynęli jako twórcy takich hitów jak "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame". Nie tylko wznieśli filmu Marvel Studios na zupełnie nowy poziom, ale zakończyli Infinity Sagę z nieprawdopodobnym impetem. Teraz wyrazili chęć eksploracji odległej galaktyki.

Reżyserzy "Avengers: Endgame" chcą stworzyć własne "Gwiezdne wojny"

Filmowcy postanowili wykorzystać kwarantannę na rozwinięcie swojego programu "Russo Brothers Pizza Film School", w którym to omawiają największe klasyki kinaW najnowszym odcinku pojawił się wyjątkowy gość - Luke Skywalker we własnej osobie. Mark Hamill omówił wraz z braćmi Russo gwiezdną sagę i jej wpływ na kinematografię. Reżyserzy wyjawili wówczas, że oryginalna trylogia "Star Wars" (części IV-VI) wywarła niebagatelny wpływ na dwie ostatnie części "Avengers", których byli autorami.

Przeczytaj także

Joe i Anthony Russo wyjawili wówczas, że marzy im się własny projekt w ramach gwiezdnej sagi. Jednakże, saga Skywalkerów nie leży w polu ich zainteresowań. Chcą stworzyć coś nowego, co wniesie nieco świeżości do uniwersum - jak choćby serial "The Mandalorian"

Uwielbiam piaskownicę, w której obecnie bawi się Jon Favreau i ramy czasowe, które eksploruje w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Oczywiście, było to dla nas bardzo ważne, gdy byliśmy dziećmi i niezwykle ważne dla naszego pragnienia zostania filmowcami. Myślę, że wiele historii zostało opowiedzianych na początku oryginalnego uniwersum. Ja byłbym zainteresowany zbadaniem nowych kierunków tej historii i może nowych postaci w zupełnie innym okresie.

Czy doczekamy się nowej odsłony "Gwiezdnych wojen" autorstwa braci Russo? Cóż, czas pokaże. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.