Rick i Negan z „The Walking Dead” jak kochankowie

Robert Skowronski
27.10.2016 10:41
Rick i Negan z „The Walking Dead” jak kochankowie Fot. kadr z serialu + Dzik Pejnta

Jak łatwo można było przewidzieć w sieci pojawiły się przeróbki sceny pochodzącej z ostatniego odcinka „The Walking Dead”.

Nie mamy na myśli tej, w której poznaliśmy ofiary Negana, a która oburzyła konserwatywnych rodziców. Tylko tę, gdzie Rick grozi właścicielowi Lucille, że wcześniej czy później go uśmierci. 

Internetowi twórcy już niejednokrotnie udowodnili, że odpowiedni montaż czy podłożenie alternatywnej muzyki potrafią zdziałać cuda i zupełnie odmienić wydźwięk danej sekwencji. W tym wypadku pełne napięcia ukradkowe spojrzenia przemieniły się w wyrażające namiętność. Z jednej strony strach i przerażenie Ricka, z drugiej pewność i wyrafinowanie Negana. Jednak z odpowiednią ścieżką dźwiękową widzimy już uciekanie wzrokiem z zawstydzenia oraz kuszący uśmiech. Z ekranu wylewa się erotyzm.

W dobie, kiedy widzowie domagają się w filmach i serialach wątków homoseksualnych, by wspomnieć tylko przypadek „Gwiezdnych wojen”, „Kapitana Ameryki” czy „Krainy lodu 2”, „The Walking Dead” wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Zobaczcie, jak wyglądałaby scena między Rickiem i Neganem z podłożoną muzyką z tanich filmów pornograficznych.

A teraz uwaga spoilery! Jak, przynajmniej niektórzy, wiedzą z resztą obsady pożegnało się dwoje aktorów Steven Yeun i Michael Cudlitz. Jak będzie wyglądało ich życie po „The Walking Dead”?

Odtwórca roli Glenna w 2017 roku pojawi się w filmie wyreżyserowanym przez Joon-ho Bonga, twórcę „Snowpiercera: Arki przyszłości”. Na ekranie pojawią się też Tilda Swinton, Jake Gyllenhaal oraz Paul Dano. Będzie to opowieść o dziewczynie, która zaprzyjaźnia się z genetycznie zmodyfikowaną świnią imieniem Okja. Gdy ta rośnie do gigantycznych rozmiarów, korporacja, która ją stworzyła zabiera ją w nieznane dziewczynie miejsca, która dostaje misję jej odzyskania. Ponadto głos Yeuna usłyszymy w animacji Guillermo del Toro o tytule „Trollhunters”.

Z kolei Michael Cudlitz skupi się na pracy przy komedii „Ballers”. Ponadto aktor ma też w swoim grafiku utrzymywany w tajemnicy projekt.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.