Rob Zombie pokazał fragment horroru „31”

Robert Skowronski
08.08.2016 12:03
Rob Zombie pokazał fragment horroru „31” Fot. kadr z wideo

Wciąż czekamy na premierę nowego horroru w reżyserii Roba Zombie. Ten czas może nam „umilić” klip z filmu, który zwiastuje chorą grę pełną rozlewu krwi.

„31”, to tytuł nowego obrazu w reżyserii Roba Zombie, który został zaprezentowany na festiwalu filmowym Sundance. Dzieło trafi do ograniczonej dystrybucji 21 października 2016 roku. Polscy widzowie prawdopodobnie nie mają jednak co liczyć na obejrzenie go w rodzimych kinach. Na szczęście wcześniej przed pokazami na wielkim ekranie, bo od 16 września 2016, film będzie dostępny na platformach VOD.

1 września odbędzie się też specjalny pokaz, podczas którego wyświetlone zostaną też premierowo teledyski do „Gore Whore” i „Get Your Boots On”. Pokazane zostaną też materiały z realizacji klipów, a także odbędzie się sesja Q&A z artystą. Nie jest to niestety oferta skierowana do polskich widzów.

„31” jest historią piątki pracowników wesołego miasteczka, którzy w noc Halloween 1976 roku muszą zmierzyć się z szaleńcami w arystokratycznych przebraniach. Zostają oni porwani i umieszczeni w przedsionku piekła, gdzie w 12-godzinnej walce o życie o nazwie 31 będą musieli poradzić sobie z szeregiem niebezpieczeństw, w tym z gangiem sadystycznych klownów. W rolach głównych zobaczymy Meg Foster, Jeffa Daniela Phillipsa, Sheri Moon Zombie, prywatnie żonę artysty, a także Malcolma McDowella znanego m.in. z roli w „Mechanicznej pomarańczy”.

Mogliśmy już zobaczyć zwiastun „31”, jednak teraz reżyser i scenarzysta w jednej osobie, czyli Rob Zombie, udostępnił fragment filmu. Jak mówi jedna z postaci w tej scenie „31 to wojna, a wojna to piekło”...

Rob Zombie długo starał się o jakąkolwiek dystrybucję filmu. Ten początkowo został zakwalifikowany pod kategorię wiekową NC-17, co oznacza, że nie mogą go oglądać osoby poniżej 17. roku życia. Po kilku przeróbkach dostał ostatecznie kategorię R, jednak Zombie zapewnia, że udostępni wersję, która nie będzie pozbawiona krwi, ostrego języka, seksu i scen zażywania narkotyków.

Twórca ma już w planach stworzenie filmowej biografii Groucho Marxa, a także serial „Trapped”, nad którym pracuje wspólnie z Milą Kunis.

29 kwietnia 2016 roku Rob Zombie wydał album „The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser”. To 6. studyjny krążek artysty, przy którym współpracował z gitarzystą Johnem 5, basistą Piggym D i perkusistą Gingerem Fishem. Album został wyprodukowany przez Chrisa „Zeussa” Harrisa.

Jak Wam się podoba fragment „31”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.