08.08.2016 12:03

Rob Zombie pokazał fragment horroru „31”

Wciąż czekamy na premierę nowego horroru w reżyserii Roba Zombie. Ten czas może nam „umilić” klip z filmu, który zwiastuje chorą grę pełną rozlewu krwi.

Rob Zombie pokazał fragment horroru „31”
foto: kadr z wideo

„31”, to tytuł nowego obrazu w reżyserii Roba Zombie, który został zaprezentowany na festiwalu filmowym Sundance. Dzieło trafi do ograniczonej dystrybucji 21 października 2016 roku. Polscy widzowie prawdopodobnie nie mają jednak co liczyć na obejrzenie go w rodzimych kinach. Na szczęście wcześniej przed pokazami na wielkim ekranie, bo od 16 września 2016, film będzie dostępny na platformach VOD.

1 września odbędzie się też specjalny pokaz, podczas którego wyświetlone zostaną też premierowo teledyski do „Gore Whore” i „Get Your Boots On”. Pokazane zostaną też materiały z realizacji klipów, a także odbędzie się sesja Q&A z artystą. Nie jest to niestety oferta skierowana do polskich widzów.

„31” jest historią piątki pracowników wesołego miasteczka, którzy w noc Halloween 1976 roku muszą zmierzyć się z szaleńcami w arystokratycznych przebraniach. Zostają oni porwani i umieszczeni w przedsionku piekła, gdzie w 12-godzinnej walce o życie o nazwie 31 będą musieli poradzić sobie z szeregiem niebezpieczeństw, w tym z gangiem sadystycznych klownów. W rolach głównych zobaczymy Meg Foster, Jeffa Daniela Phillipsa, Sheri Moon Zombie, prywatnie żonę artysty, a także Malcolma McDowella znanego m.in. z roli w „Mechanicznej pomarańczy”.

Mogliśmy już zobaczyć zwiastun „31”, jednak teraz reżyser i scenarzysta w jednej osobie, czyli Rob Zombie, udostępnił fragment filmu. Jak mówi jedna z postaci w tej scenie „31 to wojna, a wojna to piekło”...

Rob Zombie długo starał się o jakąkolwiek dystrybucję filmu. Ten początkowo został zakwalifikowany pod kategorię wiekową NC-17, co oznacza, że nie mogą go oglądać osoby poniżej 17. roku życia. Po kilku przeróbkach dostał ostatecznie kategorię R, jednak Zombie zapewnia, że udostępni wersję, która nie będzie pozbawiona krwi, ostrego języka, seksu i scen zażywania narkotyków.

Twórca ma już w planach stworzenie filmowej biografii Groucho Marxa, a także serial „Trapped”, nad którym pracuje wspólnie z Milą Kunis.

29 kwietnia 2016 roku Rob Zombie wydał album „The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser”. To 6. studyjny krążek artysty, przy którym współpracował z gitarzystą Johnem 5, basistą Piggym D i perkusistą Gingerem Fishem. Album został wyprodukowany przez Chrisa „Zeussa” Harrisa.

Jak Wam się podoba fragment „31”?

Robert Skowronski
Tagi: Rob Zombie News