16.06.2016 11:08

Rob Zombie z 1. trailerem horroru „31”

Do sieci trafił trailer filmu „31”, według scenariusza i w reżyserii Roba Zombiego. Czego możemy się spodziewać?

Rob Zombie z 1. trailerem horroru „31”
foto: kadr z wideo

Najnowsze dzieło wokalisty ma przedstawiać historię piątki pracowników wesołego miasteczka, którzy w noc Halloween 1976 roku muszą zmierzyć się z szaleńcami w arystokratycznych przebraniach. W 12-godzinnej walce o życie o nazwie 31 będą musieli poradzić sobie w tajemniczych pomieszczeniach, w których niebezpieczeństwo będzie czyhać za każdym rogiem. W rolach głównych zobaczymy Meg Foster, Malcolma McDowella, Jeffa Daniela Phillipsa oraz Sheri Moon Zombie, prywatnie żonę artysty.

O najnowszym zwiastunie wspomniał też na swoim Facebooku sam Rob Zombie, który do zwiastuna podszedł z ogromnym entuzjazmem i zacytował słowa głównego „czarnego charakteru”. 

"

Już jest!!! Światowa premiera oficjalnego trailera „31”! W PIEKLE WSZYSCY KOCHAJĄ POPKORN! "

Chociaż początkowo zapowiadano, że film zostanie wprowadzony do regularnej dystrybucji na wiosnę 2016 roku, to jednak prace nad obrazem przedłużyły się. Film ma trafić do amerykańskich kin 21 października 2016. Polska data nie jest na razie znana, nie wiadomo też, czy polscy widzowie w ogóle będą mogli zobaczyć dzieło w innych okolicznościach, niż zacisze własnego domu.

Rob Zombie ma już na swoim koncie kilka innych filmowych produkcji, w większości horrorów lub filmów grozy. Jako reżyser i scenarzysta zadebiutował w 2003 roku filmem „Dom tysiąca trupów”, w którym również zagrała Sheri Moon Zombie, a dwa lata później można było śledzić przygody tych samych bohaterów w sequelu „Bękarty diabła”. Rob Zombie nakręcił również dwie części „Halloween”. W planach ma jeszcze wyreżyserowanie biografii Groucho Marxa.

Czekacie na nowy horror wokalisty? 

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rob Zombie Zwiastuny