Robbie Amell i Stephen Amell sprzedali się Netflixowi. Ich film "Code 8: Part 2" zadebiutuje na platformie

15.06.2021 11:56
Robbie Amell i Stephen Amell sprzedali się Netflixowi. Ich film "Code 8: Part 2" zadebiutuje na platformie Fot. AFP/EAST NEWS

Gwiazdor "Arrow" Stephen Amell i jego równie utalentowany kuzyn Robbie Amell podejmują współpracę z Netflixem. Panowie mają stworzyć kontynuację swojego niezależnego filmu "Code 8". 

Bracia Amell podejmują współpracę z Netflixem

Stephen Amell po odejściu z "Arrow" nie może narzekać na brak pracy. Niedługo w telewizji Starz pojawi się pilotażowy odcinek jego serialu "Heels", w którym wraz z Alexandrem Ludwigiem z "Wikingów" (grał Bjorna) będą opowiadali historię niezależnych wrestlerów z małego amerykańskiego miasteczka. Teraz dowiedzieliśmy się, że wraz ze swoim kuzynem Robbie'em zrealizuje kontynuację filmu "Code 8".

Polecamy

Film "Code 8: Part II" zostanie przygotowany przez Collective Pictures. Reżyserem został Jeff Chan, który napisał również scenariusz wraz z Chrisem Pare. Wraz z Amellami są również producentami filmu. Głównymi bohaterami ponownie będą byli skazańcy Connor Reed (Robbie) i Garret Kent (Stephen). W oryginalnym filmie, superbohater współpracował z kryminalistami, aby zdobyć pieniądze na leczenie swojej chorej matki.

Druga część będzie nieco inna - tym razem główną bohaterką będzie nastolatka z supermocami:

Po tym, gdy nastolatka obdarzona dziwnymi mocami jest świadkiem morderstwa swojego brata, dziewczyna prosi o pomoc dwóch byłych skazańców. Razem zmierzą się z jednostką skorumpowanych policjantów, którzy używają zaawansowanej technologii do tego, by ukrywać swoje przestępstwa.

Polecamy

Zdjęcia do filmu "Code 8: Part II" mają ruszyć jeszcze w tym roku. Netflix zajmie się globalną dystrybucją.

Stephen Amell i Robbie Amell skomentowali powstanie drugiej odsłony w oficjalnych oświadczeniach:

"Code 8" to niezwykle osobisty i specjalny projekt dla nas wszystkich. W pierwszej części udało nam się stworzyć ciekawy świat, a teraz jesteśmy gotowi go kompletnie zniszczyć! Nie ma nic lepszego od pracy z przyjaciółmi i rodziną, a właśnie tym był dla nas "Code 8". Nie możemy się doczekać, aż weźmiemy się do pracy.

"Code 8" został stworzony dzięki kampanii crowdfundingowej na Indiegogo w 2016 roku. Panowie uzbierali wówczas ponad 3,4 miliona dolarów. Od tego czasu film zadebiutował na Netflixie (kwiecień 2020 roku) i spotkał się z niezłym przyjęciem. Data premiery "Code 8: Part 2" na razie nie jest znana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.