Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci w pierwszym zwiastunie "Irlandczyka" Martina Scorsese

01.08.2019 09:25
Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci w pierwszym zwiastunie "Irlandczyka" Martina Scorsese Fot. kadr z filmu Irlandczyk

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu Martina Scorsese pod tytułem "Irlandczyk". W rolach głównych wystąpili Robert De Niro Al Pacino i Joe Pesci.

Już niedługo zobaczymy najnowszy film Martina Scorsese. Do sieci trafił pierwszy zwiastun długo wyczekiwanego "Irlandczyka". Gangsterska produkcja ma iście gwiazdorską obsadę. W filmie zobaczymy między innymi Roberta De Niro, Ala Pacino i Joe'ego Pesci. Jak prezentuje się zapowiedź?

"Irlandczyk" - zwiastun nowego filmu Martina Scorsese

Pod koniec lipca 2019 roku Netflix zaprezentował pierwsze kadry z nadchodzącej produkcji. Kilka dni później fani filmów o mafii mają okazję obejrzeć pierwsze fragmenty, zaprezentowane w zwiastunie "Irlandczyka". Tytuł opowie historię o przestępczości zorganizowanej w USA, która rozpocznie się w okresie powojennym i będzie ciągnąć się przez kolejne dekady. Całość zostanie przedstawiona z perspektywy weterana II wojny światowej Franka Sheerana (Robert DeNiro) - szemranego przedsiębiorcy i zabójcy, pracujący dla najbardziej zniesławionych osobistości XX wieku. Głównym wątkiem będzie kryminalna zagadka zniknięcia Jimmy’ego Hoffy (Al Pacino) - słynnego przywódcy związków zawodowych. "Irlandczyk" pokaże widzom brutalne kulisy przestępczego świata, walkę o władzę oraz powiązania gangsterów z politykami.

Zwiastun powinien zadowolić zarówno miłośników dzieł Scorsese, jak i fanów kina opowiadającego o mafii. W rolach głównych w "Irlandczyku" wystąpili gwiazdorzy takich filmów jak "Chłopcy z ferajny" czy "Kasyno" - Robert DeNiro, Al Pacino i Joe Pesci. To właśnie oni głównie pojawiają się w pierwszym zwiastunie nadchodzącej produkcji. W pozostałych rolach zobaczymy między innymi Bobby'ego Cannavale, Harveya Keitela, Raya Romano i Jesse'ego Plemona.

Przeczytaj także

"Irlandczyk" - kiedy premiera?

Scenariusz filmu napisany przez Stevena Zailliana został oparty na książce "I Heard You Paint Houses" autorstwa Charlesa Brandta. Światowa premiera "Irlandczyka" odbędzie się podczas New York Film Festival - 27 sierpnia 2019 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy produkcja trafi do kin oraz do bazy Netfliksa i w jaki sposób będzie dystrybuowana w Polsce.

Zobacz też: Martin Scorsese na audiencji u papieża

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.