Robert De Niro przyjedzie do Warszawy? Aktor otwiera hotel w stolicy

12.09.2019 13:57
Robert De Niro przyjedzie do Warszawy? Aktor otwiera hotel w stolicy Fot. . Michael Buckner/Variety/REX/East News

Wszystko wskazuje na to, że Robert De Niro przyjedzie do Warszawy z okazji otwarcia swojego hotelu.

Nie każdy wie, że od lat 80. Robert De Niro rozwija hotelowo-restauracyjną sieć Nobu. Już w pierwszej połowie 2020 roku w Warszawie otworzy się pierwszy w Polsce hotel aktora. Wszystko rozpoczęło się od spotkania De Niro z szefem kuchni, Nobu Matsuhisą, w japońskiej restauracji w Los Angeles. Później Robert spotkał się z producentem filmowym Meirem Teperem i wtedy zrodził się pomysł nie tylko na restauracje, ale także na hotel. Czy cała trójka przyjedzie na otwarcie Nobu w Warszawie?

Robert De Niro przyjedzie do Warszawy? Aktor otwiera hotel w stolicy

Wszystko wskazuje na to, że tak. Z nieoficjalnych informacji wynika, że De Niro przyjedzie na otwarcie hotelu do stolicy. Wydarzenie jest zaplanowane na początek 2020 roku. Hotel firmy słynnego aktora będzie pierwszym w tej części Europy. Gdzie będzie zlokalizowany? Obiekt ma pojawić się w miejscu byłego Rialto przy Wilczej 73.

Inwestycja kosztowała 100 milionów złotych. W ofercie hotelu będzie 120 pokoi, sale eventowe, sala fitness, a także restauracja Nobu.

Przeczytaj także

Robert De Niro posiada również firmę Canal Productions. W połowie sierpnia zrobiło się głośno o pozwie, który wystosowano jednej z pracownic. Chase Robinson została oskarżona o defraudację i oglądanie seriali w godzinach pracy. Podobno kobieta obejrzała aż 55 odcinków "Przyjaciół" w ciągu 4 dni. To, jak możemy się domyślić, nie należało do jej obowiązków służbowych.

Zobacz także: Robert De Niro pozwał byłą pracownicę na 6 milionów dolarów

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.