Robert De Niro przyjedzie do Warszawy? Aktor otwiera hotel w stolicy

12.09.2019 13:57
Robert De Niro przyjedzie do Warszawy? Aktor otwiera hotel w stolicy Fot. . Michael Buckner/Variety/REX/East News

Wszystko wskazuje na to, że Robert De Niro przyjedzie do Warszawy z okazji otwarcia swojego hotelu.

Nie każdy wie, że od lat 80. Robert De Niro rozwija hotelowo-restauracyjną sieć Nobu. Już w pierwszej połowie 2020 roku w Warszawie otworzy się pierwszy w Polsce hotel aktora. Wszystko rozpoczęło się od spotkania De Niro z szefem kuchni, Nobu Matsuhisą, w japońskiej restauracji w Los Angeles. Później Robert spotkał się z producentem filmowym Meirem Teperem i wtedy zrodził się pomysł nie tylko na restauracje, ale także na hotel. Czy cała trójka przyjedzie na otwarcie Nobu w Warszawie?

Robert De Niro przyjedzie do Warszawy? Aktor otwiera hotel w stolicy

Wszystko wskazuje na to, że tak. Z nieoficjalnych informacji wynika, że De Niro przyjedzie na otwarcie hotelu do stolicy. Wydarzenie jest zaplanowane na początek 2020 roku. Hotel firmy słynnego aktora będzie pierwszym w tej części Europy. Gdzie będzie zlokalizowany? Obiekt ma pojawić się w miejscu byłego Rialto przy Wilczej 73.

Inwestycja kosztowała 100 milionów złotych. W ofercie hotelu będzie 120 pokoi, sale eventowe, sala fitness, a także restauracja Nobu.

Przeczytaj także

Robert De Niro posiada również firmę Canal Productions. W połowie sierpnia zrobiło się głośno o pozwie, który wystosowano jednej z pracownic. Chase Robinson została oskarżona o defraudację i oglądanie seriali w godzinach pracy. Podobno kobieta obejrzała aż 55 odcinków "Przyjaciół" w ciągu 4 dni. To, jak możemy się domyślić, nie należało do jej obowiązków służbowych.

Zobacz także: Robert De Niro pozwał byłą pracownicę na 6 milionów dolarów

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.