Robert De Niro zagra w „Jokerze”? W kogo się wcieli?

Sergiusz Kurczuk
24.07.2018 12:34
Robert De Niro zagra w „Jokerze”? W kogo się wcieli? Fot. Matrix Media Group/face to face/East News

Robert De Niro prowadzi rozmowy z Warner Bros. w sprawie roli w solowym filmie o „Jokerze”. Jeśli aktor dołączy do obsady, wystąpi u boku Joaquina Phoenixa. 

„Joker”Joaquinem Phoenixem w roli tytułowej to dość tajemniczy film. Przede wszystkim akcja originu arcywroga Batmana nie będzie rozgrywać się w świecie znanym z innych ostatnio zrealizowanych kinowych produkcji na podstawie komiksów DC. To zupełnie odrębna historia przestawiająca wersję postaci niemającą nic wspólnego z kreacją Jareda Leto. W połowie lipca 2018 roku twórcy filmu potwierdzili, kto zagra Jokera. Obecnie kompletują resztę obsady. Całkiem możliwe, że w  „Jokerze” zobaczymy Roberta De Niro.

„Joker” z Robertem De Niro?

Jak podaje The Hollywood Reporter, 74-letni aktor ma wystąpić w filmie Todda Phillipsa. Obecnie trwają negocjacje, więc De Niro nie został jeszcze potwierdzony jako członek obsady filmu. Gwiazdor nie miał w swojej karierze do czynienia z kinem superbohaterskim, ale niejednokrotnie wystąpił w filmie gangsterskim, a w takim klimacie ma być skąpany „Joker” Phillipsa. De Niro jest znany z takich produkcji jak „Chłopcy z ferajny”, czy „Ojciec chrzestny 2”.

Poza tym współpracował już z Martinem Scorsese chociażby przy „Taksówkarzu” i powstającym filmie gangsterskim „The Irishman”, a to właśnie firma słynnego reżysera zajmie się produkcją „Jokera”. Według informacji The Hollywood Reporter De Niro ma się wcielić w gospodarza talk-show, który będzie miał duży wpływ na Jokera. W filmie mają pojawić się również Zazie Beetz oraz gwiazda „American Horror Story” Frances Conroy. Gwiazda „Deadpoola 2” zagra samotną matkę - obiekt zainteresowań Jokera, a Conroy wcieli się w matkę psychopatycznego złoczyńcy. 

Czy Robert De Niro rzeczywiście dołączy do obsady „Jokera”? Przekonamy się wkrótce, bo niebawem ruszają zdjęcia do filmu. Premiera zapowiedziana została na 4 października 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.