Robert De Niro zagra w „Jokerze”? W kogo się wcieli?

Sergiusz Kurczuk
24.07.2018 12:34
Robert De Niro zagra w „Jokerze”? W kogo się wcieli? Fot. Matrix Media Group/face to face/East News

Robert De Niro prowadzi rozmowy z Warner Bros. w sprawie roli w solowym filmie o „Jokerze”. Jeśli aktor dołączy do obsady, wystąpi u boku Joaquina Phoenixa. 

„Joker”Joaquinem Phoenixem w roli tytułowej to dość tajemniczy film. Przede wszystkim akcja originu arcywroga Batmana nie będzie rozgrywać się w świecie znanym z innych ostatnio zrealizowanych kinowych produkcji na podstawie komiksów DC. To zupełnie odrębna historia przestawiająca wersję postaci niemającą nic wspólnego z kreacją Jareda Leto. W połowie lipca 2018 roku twórcy filmu potwierdzili, kto zagra Jokera. Obecnie kompletują resztę obsady. Całkiem możliwe, że w  „Jokerze” zobaczymy Roberta De Niro.

„Joker” z Robertem De Niro?

Jak podaje The Hollywood Reporter, 74-letni aktor ma wystąpić w filmie Todda Phillipsa. Obecnie trwają negocjacje, więc De Niro nie został jeszcze potwierdzony jako członek obsady filmu. Gwiazdor nie miał w swojej karierze do czynienia z kinem superbohaterskim, ale niejednokrotnie wystąpił w filmie gangsterskim, a w takim klimacie ma być skąpany „Joker” Phillipsa. De Niro jest znany z takich produkcji jak „Chłopcy z ferajny”, czy „Ojciec chrzestny 2”.

Poza tym współpracował już z Martinem Scorsese chociażby przy „Taksówkarzu” i powstającym filmie gangsterskim „The Irishman”, a to właśnie firma słynnego reżysera zajmie się produkcją „Jokera”. Według informacji The Hollywood Reporter De Niro ma się wcielić w gospodarza talk-show, który będzie miał duży wpływ na Jokera. W filmie mają pojawić się również Zazie Beetz oraz gwiazda „American Horror Story” Frances Conroy. Gwiazda „Deadpoola 2” zagra samotną matkę - obiekt zainteresowań Jokera, a Conroy wcieli się w matkę psychopatycznego złoczyńcy. 

Czy Robert De Niro rzeczywiście dołączy do obsady „Jokera”? Przekonamy się wkrótce, bo niebawem ruszają zdjęcia do filmu. Premiera zapowiedziana została na 4 października 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.