14.10.2019 08:42

Robert Downey Jr. gra samego siebie w 1. zwiastunie "Dolittle"

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu "Dolittle" z Robertem Downeyem Jr. w roli głównej. Zobaczcie pierwszy materiał wideo zapowiadający nowy przebój od Universal.

Robert Downey Jr. gra samego siebie w 1. zwiastunie "Dolittle"
foto: kadr z wideo "Dolittle - Official Trailer"/youtube.com

Robert Downey Jr. zaprezentował zwiastun swojego pierwszego projektu od czasu premiery "Avengers: Endgame". Film "Dolittle" jest wariacją na temat starych bajek dla dzieci, które opowiadały o lekarzu rozmawiającym ze zwierzętami. Ku zaskoczeniu nikogo, dokładnie to otrzymujemy w pierwszym oficjalnym zwiastunie nowej produkcji z Downeyem w roli głównej.

Dolittle - oto 1. zwiastun filmu 

Zwiastun krótko przedstawia nam doktora Dolittle i jego zwierzęcych kompanów - od zestresowanego goryla (Rami Malek), przez nieco nierozgarniętą kaczkę (Octavia Spencer), aż do upartej, ale inteligentnej papugi (Emma Thompson). Dostajemy również zapowiedź "niebezpiecznej podróży", na którą Dolittle musi się udać ze swoimi włochatymi (czy też pierzastymi) przyjaciółmi.

Robert Downey Jr.
Robert Downey Jr.
Przeczytaj także Robert Downey Jr. jako Dr Dolittle - zobaczcie pierwszy plakat filmu

W tle słyszymy zaś "What A Wonderful World" Louisa Armstronga, które na potrzeby zwiastuna zostało przerobione przez kanadyjski zespół Reuben and the Dark. Zobaczcie zwiastun "Dolittle":

Po zwiastunie możemy stwierdzić, że Robert Downey Jr. mocno wzorował doktora Dolittle na swoim innym brytyjskim herosie, Sherlocku Holmesie. Nie tylko zapuścił trochę dłuższe włosy do roli, ale również używa tego samego, niezbyt dobrego brytyjskiego akcentu. W trakcie trwania filmu prawdopodobnie się do niego przyzwyczaimy. Oprócz tego zapowiedź "Dolittle'a" raczej nie zachwyca, ale jak zwykle z ocenami należy się wstrzymać do premiery. 

Ta zaś odbędzie się już 17 stycznia 2020 roku. W filmie "Dolittle" oprócz Downeya usłyszymy wspomnianych: Maleka, Spencer i Thompson, a także m.in. Toma Hollanda, Johna Cenę, Antonio Banderasa, Marion Cotillard, czy Ralpha Finnesa. 

Zobacz także: Robert Downey Jr. ogłosił listę gwiazd, które dołączą do niego w "Podróży Doktora Dolittle"

Tagi: Zwiastuny Robert Downey Jr.