Robert Downey Jr. jako Dr Dolittle - zobaczcie pierwszy plakat filmu

13.10.2019 10:47
Robert Downey Jr. jako Dr Dolittle - zobaczcie pierwszy plakat filmu Fot. AP/Associated Press/East News

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny plakat zapowiadający film "Dolittle", czyli pierwszą produkcję po "Avengers: Endgame" z Robertem Downeyem Jr. w roli głównej.

W trakcie ostatnich 10 lat Robert Downey Jr. był twarzą Marvel Cinematic Universe - to w końcu sukces "Iron Mana" z jego udziałem pozwolił Marvel Studios na tworzenie kolejnych filmów. Aktor w międzyczasie wystąpił w 2 filmach z serii "Sherlock Holmes", a także w popularnej komedii "Jaja w tropikach", za którą był nawet nominowany do Oscara. Jego przygoda z MCU skończyła się jednak w "Avengers: Endgame" i teraz RDJ może zająć się innymi projektami.

Robert Downey Jr. jako Dr Dolittle - 1. plakat

Pierwszym z nich, który będziemy mogli zobaczyć, jest film "Dolittle". Wiele osób zapewne pamięta produkcje z Eddiem Murphym w roli lekarza, który potrafi się porozumiewać ze zwierzętami. Jeżeli znacie pierwowzór, to zapewne wiecie doskonale, o co będzie chodziło w nowej wersji z Robertem Downeyem Jr. Zapewne nie zaskoczy was również, że plakat prezentuje nam aktora w otoczeniu różnorodnych zwierząt - wśród nich znajdziemy goryla, niedźwiedzia polarnego, psa w okularach, żyrafę, czy papugę. 

Wszystko podsumowane jest słowami: "Po prostu nie przepada za ludźmi". Zobaczcie pierwszy plakat "Dolittle":

Przeczytaj także

Oprócz tego w sieci pojawił się oficjalny opis fabuły filmu "Dolittle", który sugeruje, że produkcja będzie się jednak sporo różniła od wersji z Eddiem Murphym:

Po stracie żony, ekscentryczny doktor John Dolittle (Robert Downey Jr.), czołowy weterynarz w wiktoriańskiej Anglii zamyka się od świata w swojej posiadłości. Jego jedynym towarzystwem są egzotyczne zwierzęta, które zgromadził na przestrzeni lat. Jednak, gdy młoda królowa nagle choruje, Dolittle musi opuścić swój dom i wyruszyć na przygodę w kierunku mitycznej wyspy, na której znajduje się lek. Odzyskuje powołanie i odwagę, jednocześnie przeżywając magiczne przygody i spotykając dawnych adwersarzy.

W podróży doktorowi pomagają przedziwni zwierzęcy pomocnicy. Wśród nich znajdziemy m.in. strachliwego goryla (Rami Malek), entuzjastyczną, ale nieco przygłupią kaczkę (Octavia Spencer), spierający się duet stworzony z cynicznego strusia (Kumail Nanjiani) i pozytywnie zakręconego niedźwiedzia polarnego (John Cena) oraz twardej papugi (Emma Thompson), która jest przy okazji najbardziej zaufanym partnerem Dolittle'a.

Film "Dolittle" trafi do kina 17 stycznia 2020 roku. Reżyserem jest Stephen Gaghan, który wraz z Thomasem Shepardem przygotował również scenariusz produkcji.

Zobacz także: Robert Downey Jr. ogłosił listę gwiazd, które dołączą do niego w "Podróży Doktora Dolittle"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.