Robert Downey Jr. opublikował nagranie z ostatniego dnia na planie zdjęciowym "Avengers: Endgame"

17.05.2019 15:22
Robert Downey Jr. opublikował nagranie z ostatniego dnia na planie zdjęciowym "Avengers: Endgame" Fot. AP/Associated Press/East News

"Avengers: Endgame" to jeden z największych blockbusterów 2019 roku. Gwiazda filmu - Robert Downey Jr. podzielił się z fanami wzruszającym momentem zza kulis.

Na 4. część "Avengers" czekały miliony fanów na całym świecie. Twórcy utrzymywali w tajemnicy fabułę filmu i nawet po premierze prosili widzów o niezdradzanie najważniejszych wątków produkcji. Po dwóch tygodniach niepisany zakaz minął i osoby, które brały udział w pracy nad "Avengers: Endgame" mogły publicznie zdradzać sekrety zza kulis. Jednym z nich jest Robert Downey Jr., który podzielił się nagraniem z ostatniego dnia planu zdjęciowego.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - Robert Downey Jr. zaprezentował nagranie zza kulis

Iron Man to centralna postać "Endgame". To właśnie on ostatecznie pokonuje Thanosa, poświęcając swoje życie. Downey Jr. od ponad 11 lat wcielał się w superbohatera i to właśnie "Iron Man" był produkcją, która zapoczątkowała MCU. Film był więc nie tylko poruszający dla widzów, ale również samych aktorów, w tym tych gwiazd, które pożegnały się z Marvel Studios. Aktor udowodnił to, zamieszczając na Instagramie wzruszające wideo z ostatniego dnia planu zdjęciowego.

Aktor prawdopodobnie nie wcieli się więcej w Tony'ego Starka, więc ostatni dzień na planie filmu był dla niego szczególnie ważną chwilą. Niewykluczone, że jeden z istniejących bohaterów przejmie rolę Iron Mana. Wszystko wskazuje na to, że Spider-Man, przejmie schedę po jednym z założycieli Avengers.

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Następy film Marvel Studios zadebiutuje w wakacje 2019 roku. "Spider-Man: Far From Home" będzie zakończeniem Fazy Trzeciej kinowego uniwersum. W najnowszym zwiastunie postać Tony'ego Starka odgrywa kluczową rolę, ale tylko w sensie duchowym. Tytułowy bohater będzie musiał zmierzyć się ze stratą swojego mentora i odpowiedzialnością, która spadła na jego barki po śmierci Iron Mana. Produkcja trafi do kin 5 lipca 2019 roku.

>>Zobacz też: Czy w filmie "Spider-Man: Far From Home" zadebiutuje Captain Britain?<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.