31.05.2019 15:53

Robert Pattinson czy Nicholas Hoult - którego aktora wolelibyście w roli Batmana? [SONDA]

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że twórcy nadchodzącego "The Batmana" widzą w roli Roberta Pattinsona lub Nicholasa Houlta. A który z nich jest według was lepszy?

Nicholas Hoult i Robert Pattinson
foto: Rex Features/East News/SplashNews.com/East News

W maju 2019 roku do sieci trafiła informacja, że rzekomo Robert Pattinson będzie nowym Batmanem w kinowym świecie DC. Chwilę później została jednak sprostowana i okazało się, że aktor jest w trakcie dyskusji na temat filmu, a jego największym konkurentem jest Nicholas Hoult. Brytyjczyk znany z serii "X-Men", "Tolkiena" czy "Mad Maksa: Fury Road" miał być jednak wyborem zastępczym, gdyby okazało się, że Pattinson nie poradzi sobie w roli lub nie powiodą się negocjacje dotyczące roli.

Robert Pattinson czy Nicholas Hoult - kto będzie lepszym Batmanem?

Obydwaj aktorzy są uznawani za jednych z najlepszych reprezentantów młodego pokolenia i raczej poradziliby sobie z rolą Mrocznego Rycerza. Pattinson jest bardziej oczywistym wyborem za względu na budowę ciała i aparycję (zwłaszcza dzięki silnej, niemalże kwadratowej szczęce), ale Hoult nie byłby wcale gorszym wyborem. Według nowych informacji z końca maja 2019 roku, które przekazał jeden z redaktorów serwisu The Wrap, panowie biorą obecnie udział w testach ekranowych. 

Robert Pattinson
Robert Pattinson
Przeczytaj także Robert Pattinson odmawia odpowiadania na pytania dotyczące Batmana

Te polegają oczywiście na czytaniu dialogów i sprawdzaniu umiejętności aktorskich, ale służą też badaniom tego, jak Pattinson i Hoult wyglądają na ekranie w strojach Batmana. W końcu dział zajmujący się garderobą też musi zobaczyć, co jest jeszcze do poprawy i w jaki sposób można usprawnić strój. The Wrap zdradził również, że same zdjęcia do "The Batmana" mają ruszyć w pierwszym kwartale 2020 roku, co oznacza, że aktorzy już niedługo będą musieli zacząć fizyczne przygotowania do roli Mrocznego Rycerza.

A wy jak uważacie? Kto powinien zostać nowym Batmanem - Robert Pattinson czy Nicholas Hoult? Dajcie nam znać w sondzie poniżej. Głosy będziemy zbierali do 7 czerwca 2019 roku do godziny 15:00. 

Kto powinien być Batmanem?

Tagi: News Batman Robert Pattinson