Robert Pattinson obalił niesamowitą teorię na temat filmu "Tenet"

13.05.2020 16:27
Robert Pattinson obalił niesamowitą teorię na temat filmu "Tenet" Fot. materiały prasowe/Warner Bros. Pictures

Christopher Nolan pracuje nad swoim najnowszym filmem o tajemniczym tytule "Tenet". Robert Pattinson obalił popularną teorię na temat nadchodzącej produkcji,

Już za kilka miesięcy do kin trafi najnowszy film Christophera Nolana pod tytułem "Tenet". Po krótkim romansie z kinem historycznym reżyser powrócił do science fiction. Tak przynajmniej wynika ze zwiastuna nadchodzącej produkcji. Fani twórczości filmowca od miesięcy zachodzą w głowę, o czym jest ten tytuł. Jeden z gwiazdorów "Teneta" postanowił uchylić rąbka tajemnicy.

"Tenet" - Robert Pattinson obali teorię fanów

W grudniu 2019 roku zadebiutował trailer, który nie zdradził zbyt wiele na temat filmu. Wiadomo, że kluczową rolę odgrywa w nim manipulacja czasem.

Przeczytaj także

Z tego powodu wiele osób założyło, że film będzie kolejną wariacją na temat podróży w czasie. Robert Pattinson, który towarzyszy na ekranie Johnowi Davidowi Washingtonowi, w rozmowie z GQ obalił te domysły. Opowiedział o bohaterze, w którego się wciela.

Nie jest podróżnikiem w czasie. Właściwie w filmie nie ma podróży w czasie. To w sumie jedyne, co mogę powiedzieć.

To dość ciekawe stwierdzenie, bo w zwiastunie widzimy wiele scen, sugerujących, że bohaterowie cofają się w czasie. O czym w takim razie jest "Tenet"? Pattinson w rozmowie z GQ miał spory problem z opisaniem, o co chodzi w produkcji Nolana, by nie zdradzać za bardzo fabuły i nie psuć zabawy widzom.

Przeczytaj także

Nazwał jednak film "szalonym" i zwrócił uwagę na rozmach produkcji. Aktor opowiedział między innymi o ogromnych scenach, które kręcono w kilku krajach świata.

Przeczytaj także

"Tenet" - kiedy premiera?

Oprócz Washingtona i Pattinsona w filmie Nolana wystąpili między innymi Elizabeth Debicki, Michael Caine, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson oraz Martin Donovan. Twórcy mają nadzieję, że pandemia koronawirusa nie wpłynie na datę premiery "Teneta". Według pierwotnych ustaleń film ma trafić na ekrany kin 17 lipca 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Tenet" najnowszym filmem Christophera Nolana. Kiedy premiera i kto w nim zagra?  

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.