30.04.2018 10:42

Robin, Hawk i Dove na zakulisowych materiałach z serialu „Titans”

W sieci pojawiły się nowe materiały z planu zdjęciowego serialu „Titans”. Jak prezentują się młodzi herosi z uniwersum DC?

Hawk, Dove i Robin z serialu Titans
foto: materiały promocyjne

„Titans” to najnowszy serial DC, w którym zaprezentowani zostaną członkowie grupy Teen Titans. Obecnie trwają zdjęcia, więc na pierwszy odcinek będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Żeby umilić czas oczekiwania, aktorzy wcielający się w nastoletnich superbohaterów postanowili podzielić się zdjęciami i nagraniami z planu zdjęciowego. Dzięki temu można przyjrzeć się kostiumom superbohaterów. Na Instagramie można podziwiać, jak prezentują się aktorzy grający Robina, Hawka i Dove.

„Titans” - zdjęcia i nagrania z planu 

Do tej pory nie mieliśmy zbyt wielu okazji na podziwianie kostiumów młodych herosów. Pojawiły się pierwsze zdjęcia promocyjne przedstawiające Brentona Thwaitesa jako RobinaAlana Ritchsona w roli Hawka oraz Dove graną przez Minkę Kelly. Jednak te fotki zostały poddane obróbce komputerowej, więc nie pokazywały, jak rzeczywiście wyglądają stroje bohaterów. W przeciwieństwie do zdjęć z planu przedstawiających Starfire (Anna Diop), Beast Boya (Ryan Potter) i Raven (Teagan Croft), których fani DC wyśmiali za kostiumy i charakteryzację. Na szczęście na nowych materiałach z planu kolorowe wdzianka Robina, Hawka i Dove prezentują się lepiej, niż przebrania pozostałych członków serialowego Teen Titans. 

Na Instagramie pojawiły się filmy i zdjęcie z planu „Titans”, przejęte ze Snapchata Kelly. 

Zabawne nagrania i fotka pozwala bliżej przyjrzeć się kostiumom tych herosów i trzeba przyznać, że prezentują się naprawdę dobrze. Serial „Titans” będzie alternatywą dla uniwersum, w którym rozgrywają się takie produkcje jak „Arrow”„Supergirl”, „Flash” czy „Legends of Tommorow”. Premiera zapowiedziana została na jesień 2018 roku, ale na razie nie podano dokładnej daty. Za to w lecie 2018 roku w kinach pojawi się animowana wersja przygód Młodych Tytanów. „Teen Titans Go!” zadebiutuje już 27 lipca. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Teen Titans DC Comics Komiks Titans