28.09.2018 16:25

Od krzyżowca do kieszonkowca, czyli nowy zwiastun filmu „Robin Hood”

Najnowszy, międzynarodowy zwiastun filmu „Robin Hood: Początek” pozwala przyjrzeć się scenom z przeszłości legendarnego złodzieja z Sherwood oraz poznać początki jego znajomości z Mały Johnem.

Robin Hood 2018
foto: kadr ze zwiastuna filmu "Robin Hood: Początek"

Choć Tarona Egertona trudno zaliczyć do największych współczesnych gwiazd kina, bardzo szybko może się to zmienić. 28-letni aktor już niebawem zapisze się bowiem w historii, grając dwie legendarne postaci. W czerwcu 2019 zobaczymy go w roli Eltona Johna, natomiast już w listopadzie 2018 zawładnie ekranem jako ten, który zabierał bogatym i rozdawał biednym. W sieci pojawił się właśnie 3. zwiastun filmu „Robin Hood: Początek”. 

„Robin Hood: Początek” – trailer #3 

Najświeższy trailer filmu o Robin Hoodzie skupia się na przeszłości bohatera oraz jego słabej kondycji psychicznej po powrocie z wyprawy krzyżowej. Pokazuje też, jak wyglądała pierwsza rozmowa Robina z Locksley z Małym Johnem, w którego wciela się Jamie Foxx. Poza tym dostarcza oczywiście mnóstwa wrażeń w postaci emocjonujących scen akcji, pełnych wybuchów, strzałów i akrobacji. Pełny międzynarodowy zwiastun produkcji „Robin Hood: Początek” prezentujemy poniżej:

„Robin Hood” – kiedy premiera?

Otto Bathurst, reżyser nowego filmu o Robin Hoodzie, który w swoim dorobku ma takie pozycje jak „Peaky Blinders” czy „Black Mirror”, postanowił pokazać zupełnie nowe oblicze ekipy z Sherwood. Zmienił nie tylko wizerunek Robina Hooda, ale także jego towarzyszy: Małego Johna, Szkarłatnego Willa i Lady Marion, w których wcielają się tym razem Jamie Foxx, Jamie Dornan i Eve Hewson. Czy uda mu się w ten sposób osiągnąć sukces na miarę Guya Ritchiego, którego świeże spojrzenie na Sherlocka Holmesa i Króla Artura zawładnęło sercami kinomanów? Przekonamy się już niebawem. 

„Robin Hood: Początek” trafi do polskich kin 29 listopada 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Zwiastuny Robin Hood Taron Egerton