"Rocketman": jak Taron Egerton nauczył się odtwarzać charakterystyczny styl Eltona Johna?

19.06.2019 10:54
"Rocketman": jak Taron Egerton nauczył się odtwarzać charakterystyczny styl Eltona Johna? Fot. Photo Credit: David Appleby/Everett Collection/East News

Trener Tarona Egertona wyjaśnił jak przebiegały przygotowania aktora do roli Eltona Johna w filmie "Rocketman".

W rozmowie z portalem Insider Michael L. Roberts, trener Tarona Egertona, wyjaśnił jak wyglądały przygotowania aktora do występu w filmie "Rocketman" oraz jak udało mu się odtworzyć charakterystyczny styl legendarnego artysty.

Jak Taron Egerton przygotowywał się do roli w filmie "Rocketman"?

Roberts dbał o przygotowanie aktora zarówno pod względem wokalnym, umiejętności gry na pianinie, jak i ogólnego odtworzenia specyficznego stylu Eltona Johna. Zgodnie z jego wypowiedzią, gdy się poznali Taron Egerton potrafił już wspaniale śpiewać, jednak pojęcia o grze na pianinie nie miał żadnego. Jednak po treningu, trwającym zaledwie dwie godziny dziennie przez sześć tygodni, aktor był w stanie odtworzyć wyrazisty i żywiołowy styl legendarnego muzyka. I to zarówno pod względem wokalnym, jak i fizycznym.

Taron Egerton i Elton John nagrali wspólny utwór

Aktor odgrywający jego postać zrobił na Eltonie Johnie takie wrażenie, że wystąpił gościnnie w jednym z jego utworów. Poniżej zamieszczamy utwór Eltona Johna zatytułowany "(I'm Gonna) Love Me Again!", z udziałem Tarona Egertona.

Zobacz też: Recenzja filmu "Rocketman"

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.