04.06.2019 09:56

"Rodzina Addamsów" powraca w pierwszym polskim zwiastunie

W sieci zadebiutował polski zwiastun animacji "Rodzina Addamsów". Oprócz zapowiedzi pojawił się również plakat, przedstawiający tytułowych bohaterów. 

Rodzina Addamsów
foto: kadr z filmu Rodzina Addamsów

Hollywood lubi powtarzać znane i lubiane serie. Nie inaczej jest z "Rodziną Addamsów", która doczekała się zupełnie nowej, animowanej odsłony. Do tej pory mogliśmy już oglądać seriale aktorskie i animowane oraz kinowe filmy z doborową obsadą. Czas na połączenie animacji i pełnometrażowej produkcji. W sieci zadebiutował polski zwiastun filmu opowiadającego o najokropniejszej rodzince pod księżycem. 

"Rodzina Addamsów" - polski zwiastun animacji

Mało kto wie, że tytułowa familia zadebiutowała pod koniec lat 30. w komiksach Charlesa Addamsa. Dopiero potem postanowiono przenieść charakterystycznych bohaterów na mały i duży ekran. Gomeza, Morticię, wujka Festera, Wednesday, Pugsleya, Large'a i Rączkę kojarzą chyba wszyscy. Niestety poprzednie adaptacje "Rodziny Addamsów" z biegiem lat zdążyły się zestarzeć. Z tego powodu tegoroczne Halloween znowu będzie należeć do Addamsów. Jak prezentuje się polski zwiastun filmu?

Oprócz trailera w sieci pojawił się również nowy plakat.

Rodzina Addamsów

"Rodzina Addamsów" - kiedy premiera? 

Reżyserami filmu zostali Conrad Vernon i Greg Tiernan. Za scenariusz odpowiada Matt Lieberman. W oryginalnej wersji "Rodziny Addamsów" usłyszymy Oscara Isaaca, Charlize Theron, Chloe Grace Moretz, Finna Wolfharda, Nicka Krolla, Bette Midler, Allison Janney oraz Elsie Fisher. Premiera w Polsce została zaplanowana na 25 października 2019 roku.

Zobacz też: Zobacz, jak rodzina Addamsów tańczy do Ramones

Tagi: Zwiastuny Rodzina Addamsów Oscar Isaac