29.01.2020 08:43

Rodzina Doma Toretto szykuje się na najgorsze w pierwszej zapowiedzi filmu "Szybcy i wściekli 9"

W sieci pojawił się pierwszy teaser nadchodzącego filmu "Szybcy i wściekli 9". Widzimy w nim rodzinę Dominica Toretto, która przygotowuje się na kolejne niebezpieczne przygody.

Szybcy i wściekli 9
foto: kadr z filmu Szybcy i wściekli 9

Seria "Szybcy i wściekli" niebawem doczeka się dziewiątej części. Wierni fani powinni być zadowoleni, ponieważ twórcy filmu w końcu podzielili się pierwszą oficjalną zapowiedzią nadchodzącej superprodukcji. Co zaprezentowano w teaserze "Szybkich i wściekłych 9"?

"Szybcy i wściekli 9" - pierwszy teaser filmu

Już za kilka miesięcy zobaczymy kolejne zwariowane przygody grupy miłośników szybkich samochodów i naprawdę nieprawdopodobnych akcji. Pierwsza zapowiedź dziewiątej części "Szybkich i wściekłych" zaskakuje, ponieważ nie ma w niej ani grama elementów charakterystycznych dla popularnej serii. Jeśli nastawiacie się więc na pościgi, wybuchy i żarciki, będziecie rozczarowani. Twórcy filmu postanowili podejść do tematu na poważnie, z punktu widzenia rodziny Dominica Toretto (Vin Diesel).

W teaserze widzimy, jak Dom opiekuje się podrośniętym już Brianem Toretto. Ojciec i syn naprawiają traktor. Najwyraźniej główny bohater postanowił wieść spokojne życie na farmie u boku Letty Ortiz (Michelle Rodriguez). Para jest jednak gotowa na najgorsze. Z tego powodu Letty w symbolicznym fragmencie powierza małemu Brianowi krzyż, który dostała od Doma. Amulet ma chronić dziecko przed tym, co nadchodzi. O jakim zagrożeniu mowa? O tym przekonamy się w pełnym zwiastunie, który zadebiutuje już 31 stycznia 2020 roku.

Vin Diesel i Paul Walker w filmie Szybcy i wściekli
Vin Diesel i Paul Walker w filmie Szybcy i wściekli
Przeczytaj także Oryginalny reżyser „Szybkich i wściekłych” chce stworzyć ostatnią część serii

"Szybcy i wściekli 9" - kiedy premiera?

W filmie Justina Lina oprócz Diesela i Rodriguez wystąpią między innymi Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Chris Bridges (znany jako Ludacris), Nathalie Emmanuel, Helen Mirren oraz Charlize Theron. Do serii dołączą John Cena, CardiB oraz Ozuna. Światowa premiera "Szybkich i wściekłych 9" została wyznaczona na 20 maja 2020 roku.

Foto: COLLECTION CHRISTOPHEL/EAST NEWS
Foto: COLLECTION CHRISTOPHEL/EAST NEWS
Przeczytaj także Top 9 największych absurdów w serii "Szybcy i wściekli"

Zobacz też: Vin Diesel pokazał zdjęcie z planu "Szybkich i wściekłych IX". Powróci postać Paula Walkera?

Tagi: Zwiastuny Szybcy i wściekli Vin Diesel