Rola Amber Heard w "Aquamanie 2" nigdy nie była zagrożona. Producenci nie brali pod uwagę słów fanów

02.08.2021 13:33
Rola Amber Heard w "Aquamanie 2" nigdy nie była zagrożona. Producenci nie brali pod uwagę słów fanów Fot. Ferrari Press/EAST NEWS/Warner Bros.

Fani Johnny'ego Deppa dość głośno wyrażali swoje niezadowolenie z powodu tego, że Amber Heard utrzymała swoją rolę w "Aquamanie 2", podczas gdy gwiazdor stracił angaż w serii "Fantastyczne zwierzęta". 

Aquaman 2 - rola Amber Heard nie była nigdy zagrożona

Niedawno producent filmów DC Comics Peter Safran był gościem programu Hero Nation od Deadline. Współtwórcę obrazów z Warner Bros. wypytano o sprawę Amber Heard - jeszcze kilka miesięcy temu w social mediach głośno było o potencjalnym wyrzuceniu aktorki z produkcji. Wszystko przez jej głośny konflikt prawny z Johnnym Deppem.

Polecamy

Safran stwierdził jasno, że nie miało to absolutnie żadnego wpływu na producentów i twórców "Aquamana 2":

Nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek mieli zareagować na presję ze strony fanów. Trzeba robić wszystko dla dobra filmu. Jeśli wraca James Wan, jeśli wraca Jason Momoa, to powinna i wrócić Amber Heard. Tylko tyle i aż tyle. 

Polecamy

Safran dodał, że chociaż studio zdawało sobie sprawę z tego, co fani pisali na Twitterze, to nie chcieli reagować z ich powodu:

Oczywiście wiedzieliśmy doskonale, co się dzieje na Twitterze. Ale nie trzeba wcale na to reagować, czy traktować tego na poważnie, czy rzucać wszystko, żeby ich uspokoić. Chodzi tylko i wyłącznie o dobro filmu, więc kierowaliśmy się w tym podczas podejmowania decyzji.

Pod koniec czerwca 2021 roku ruszyła produkcja "Aquaman and the Lost Kingdom". Informację potwierdził w mediach społecznościowych James Wan. To oczywiście sprawiło, że w sieci ponownie znalazły się głosy przeciwko Amber Heard. Jednak w imię powiedzenia "psy szczekają, a karawana jedzie dalej", Wan, Heard i Momoa ciężko pracują nad kontynuacją hitu DC Films.

Film "Aquaman and the Lost Kingdom" zadebiutuje w kinach w grudniu 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.