Rola Cable'a w „Deadpoolu 2” już obsadzona

Robert Skowronski
13.04.2017 09:28
Rola Cable'a w „Deadpoolu 2” już obsadzona Fot. materiały prasowe

Już wiemy kto dostał rolę, o której mówiło się od kilku miesięcy. Sprawdźcie kto to taki.

Spekulacji było całe mnóstwo. Już wcześniej było wiadomo, że Cablem nie stanie się na ekranie Brad Pitt ani Pierce Brosnan, ale wciąż istniały pewne pobudki do tego, aby sądzić, że może się w niego wcielić Russell Crowe, Michael Shannon lub Dolph Lundgren. Ostatecznie postawiono na... Josha Brolina.

Decyzja została potwierdzona przez Ryana Reynoldsa na jego Twitterze. Całość została oczywiście opatrzona zabawnym komentarzem:

Fox, co jest do ku*wy? Nie można grać dwóch różnych bohaterów w tym samym uniwersum. Josh Brolin był w „Sicario” a ja w „Sabrinie, nastoletniej czarownicy”.

Umowa Josha Brolina opiewa na na cztery kolejne filmy, wśród których możliwe, że znajdzie się „Deadpool 3” i planowany obraz o X-Force.

Dla 49-letniego aktora, który był nominowany do Oscara za rolę w „Obywatelu Milku”, nie będzie to pierwszy raz kiedy wystąpi w ekranizacji komiksu. Mogliśmy go już oglądać w „Jonah Hex”, „Sin City 2: Damulce wartej grzechu”, „Facetach w czerni 3” oraz jako Thanosa w „Strażnikach Galaktyki” czy w „Avengers: Czas Ultrona”.

Scenarzysta Rhett Reese zdradził jak może wyglądać relacja Deadpoola i Cable'a na ekranie:

Ryan daje Deadpoolowi część kobiecego pierwiastka, co może być zabawne w zestawieniu z super męskim Cablem. Będzie to miało wpływ na postacie czy nawet ich garderobę.

Tim Miller, reżyser pierwszej odsłony, zrezygnował z kręcenia kontynuacji ze względu na różnice artystyczne, które pojawiły się między nim a Ryanem Reynoldsem. Na jego miejsce wskoczył David Leitch, współautor „Johna Wicka”, jednak odejście Tim Millera poskutkowało też tym, że z projektu zrezygnował kompozytor, Junkie XL. Jak nowy reżyser radzi sobie z powierzonym materiałem zdradza pierwsza zapowiedź „Deadpoola 2”.

Niepotwierdzona informacja mówi o tym, że w rolę Domino może się wcielić Kerry Washington znana m.in. z „Django” i z „Raya”. Film ma powstawać w dniach od 19 czerwca do 18 września 2017.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.