Roman Polański będzie kluczowym bohaterem nowego filmu Tarantino. W filmowca ma się wcielić polski aktor

Sergiusz Kurczuk
02.02.2018 13:56
Roman Polański będzie kluczowym bohaterem nowego filmu Tarantino. W filmowca ma się wcielić polski aktor Fot. LIONEL BONAVENTURE/East News

Nowe informacje na temat nadchodzącego filmu Quentina Tarantino. Postać Romana Polańskiego ma być kluczowa dla fabuły. W reżysera ma się wcielić aktor, który umie mówić po polsku. 

9. film Quentina Tarantino ma się dziać w 1969 roku i dotyczyć makabrycznego zabójstwa dokonanego przez członków sekty Charlesa Mansona na żonie i przyjaciołach Romana Polańskiego. Do roli Sharon Tate pod uwagę brana jest Margot Robbie. Produkcja filmu prawdopodobnie rozpocznie się latem 2018 roku. Głównym wątkiem fabularnym nowego dzieła Tarantino ma być historia byłego gwiazdora telewizyjnego. W głównej roli zobaczymy Leonardo DiCaprio. Pojawiły się też informacje, że druga ważna rola to postać, o którą walczą Brad Pitt i Tom Cruise.

Roman Polański w nowym filmie Tarantino?

Na Tweeterze Justin Kroll, jednego z dziennikarzy Variety, pojawiły się nowe informacje dotyczące filmu, a konkretnie postaci Romana Polańskiego. Reżysera nie było w Los Angeles, kiedy doszło do tragedii. Dodatkowym ciosem dla reżysera był fakt, że Tate była w ostatnim miesiącu ciąży.

Nieustraszeni pogromcy wampirów (Sharon Tate, Roman Polański) Fot. foto: Cadre Films / Filmways Pictures/ East News

Okazuje się, że na ekranie pojawi się wątek polskiego reżysera, który ma pełnić ważną rolę. Tarantino szuka aktora, który potrafi posługiwać się językiem polskim. Dodatkową informacją jest fakt, że DiCaprio będzie grał sąsiada Polańskiego i Tate. Pojawiły się też wieści dotyczące ewentualnej roli Pitta i Cruise'a.

Kilka nowinek na temat filmu Quentina Tarantino o Mansonie: Spotkanie z Pittem i Cruisem  dotyczyło roli kaskadera nie prokuratora, bohater Leo to sąsiad Tate, a Polański będzie pełnił kluczową rolę w filmie. Tarantino szuka autentycznego polskiego aktora.

Jak znany z kreowania wyrazistych postaci Tarantino odda kontrowersyjną z wielu powodów postać polskiego reżysera? Film raczej nie będzie dotyczył niesławnego skandalu z 1977 roku, kiedy reżyser został oskarżony o gwałt na 13-latce. Filmowiec uciekł z USA, a jego sprawa ciągnie się do dziś, mimo że ofiara dawno przebaczyła Polańskiemu. I najważniejsze pytanie: kto zagra reżysera? Miejmy nadzieję, że Tarantino zatrudni Polaków, którzy rzeczywiście mówią po polsku, a nie mają jedynie polskie korzenie, jak miało to miejsce w filmie „X-Men: Apocalypse”. Może twórca „Pulp Fiction” wybierze jakiegoś aktora z naszego światka filmowego?

My mamy oczywiście wiadomą propozycję dla Tarantino. A nawet dwie, bo w polskiej kinematografii są dwaj jegomoście, którzy są w stanie zagrać wszystkich i wszystko... Na razie nie wiadomo jak będzie nazywał się 9. film Tarantino ani kiedy odbędzie się jego premiera. Ale bądźcie czujni, bo na pewno wkrótce damy Wam o tym znać! Przypominamy, że 10. film Tarantino ma być kolejną wersją serii „Star Trek”

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.