10.05.2017 15:26

Rozpoczęły się prace nad „Iniemamocni 2”

Produkcja długo oczekiwanego sequela do jednego z najsłynniejszych filmów Pixara wreszcie ruszyła. Planowana data premiery to czerwiec 2019 rok. 

Rozpoczęły się prace nad „Iniemamocni 2”
Foto: Kadr z video

Film animowany „Iniemamocni” z 2004 roku w reżyserii i scenariuszu Brada Birda stanowi jedno z największych osiągnięć Pixara. Jednak w przeciwieństwie do serii „Toy Story” czy chociażby „Gdzie jest Nemo?”, bardzo długo nie pojawiały się żadne informacje odnośnie kontynuacji bajki. W 2016 milczenie zostało przerwane i Bird oznajmił, że jego kolejnym projektem będzie długo oczekiwany sequel. Jak powiedział wówczas Entertainment Weekly:

"

Wszystko przebiega w dynamicznym tempie, stąd jesteśmy podekscytowani tym faktem. Próbujemy skierować historię w zupełnie nowe kierunki. Mam nadzieję, że to te same postacie, ale podążające w odmiennym kierunku. Mam na myśli to, że w sequelu chodzi o powtarzanie bez bycia wtórnym. "

Kompozytor pracujący przy pierwszej części, Michael Giacchino, ponownie napisze ścieżkę dźwiękową do sequela. To dzięki niemu właśnie dowiedzieliśmy się, że produkcja nareszcie ruszyła. Na potwierdzenie zdjęcie, które umieścił na swoim Twitterze:

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to premiery „Iniemamocnych 2” możemy spodziewać się 21 czerwca 2019 roku. 

Cieszycie się, że będzie sequel Iniemamocnych?

Kamil Dachnij
Tagi: Iniemamocni