Russell Crowe dołączył do obsady "Thora 4". W kogo się wcieli?

30.03.2021 07:37
Russell Crowe Fot. imago stock&people/EAST NEWS

Russell Crowe zagra jedną z postaci w nadchodzącym filmie Marvela "Thor: Love and Thunder". Kogo zagra słynny australijski aktor?

Obsada filmu "Thor: Love and Thunder" wciąż się powiększa. Według najnowszych informacji w kolejnych przygodach gromowładnego superbohatera zobaczymy Russella Crowe'a.

"Thor 4": Russell Crowe w obsadzie filmu Marvela

"Thor: Love and Thunder" to jedna z najbardziej wyczekiwanych kinowych produkcji MCU. Zdjęcia do filmu ruszyły jakiś czas temu, dzięki czemu dostajemy nowe informacje z planu. Część z nich dotyczy tego, co wydarzy się w nadchodzącym sequelu "Thora", a część zdradza pewne sekrety castingowe.

Polecamy

Jak podaje Deadline, w filmie zobaczymy australijskiego gwiazdora Russella Crowe'a. Wygląda na to, że udział aktora w miał być wielką tajemnicą, ale na ostatnich zdjęciach z planu widziano Crowe'a wraz z ekipą "Thor: Love and Thunder". Zresztą nie pierwszy raz zepsuto niespodziankę widzom, bo podobne fotografie z marca 2021 roku ujawniły udział w filmie Melissy McCarthy, która gościnnie wystąpi jako Hela.

Polecamy

Trudno powiedzieć, czy rola Crowe'a będzie podobnym występem gościnnym jak w przypadku McCarthy lub Matta Damona w "Thorze: Ragnarok", czy gwiazdor "Gladiatora" wystąpi jako o wiele ważniejsza postać. O tym przekonamy się za jakiś czas. Fani mają nadzieję, że w filmie zobaczymy też innego słynnego aktora - Jeffa Goldbluma, który w poprzedniej części wcielał się w Grandmastera. Miłośnicy Toma Hiddlestona liczą też, na powrót Lokiego, co miałoby się wiązać ze skasowanym już nagraniem z TikToka kaskadera Bobby'ego Hollanda Hantona, który zamieścił wideo, przedstawiające jak trenuje z Mjolnirem. Młot Thora został zniszczony w poprzedniej części serii, ale być może podróżujący w czasie brat Odinsona będzie odpowiadał za powrót kultowej broni.

Polecamy

"Thor 4" - kiedy premiera?

Jak widać, wokół nowego filmu w reżyserii Taiki Waititiego narosło wiele niewiadomych. Jedno jest pewne - Oprócz Chrisa Hemswortha w roli syna Odyna zobaczymy powrót Jane Foster granej przez Natalie Portman. To właśnie ona zostanie nową Thor. W produkcji zagra też Christian Bale, który wcieli się w mrocznego przeciwnika znanego jako Gorr the God Butcher. W pozostałych rolach wystąpią między innymi Tessa Thompson, Chris Pratt, Dave Bautista, Pom Klementieff, Taika Waititi i Jaimie Alexander. Premiera filmu "Thor: Love and Thunder" została zapowiedziana na 11 lutego 2022 roku.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.