Russell Crowe dołączył do obsady "Thora: Love and Thunder". Wiemy, kogo zagra!

23.04.2021 10:59
Russell Crowe dołączył do obsady "Thora: Love and Thunder". Wiemy, kogo zagra! Fot. Invision/Invision/East News

Russell Crowe oficjalnie potwierdził, że dołączył do obsady "Thora: Love and Thunder". Aktor zdradził również, kogo zagra w nadchodzącym filmie Taiki Waititiego.

Russell Crowe dołączył do obsady filmu Thor: Love and Thunder

Fani zastanawiali się od kilku miesięcy, kogo konkretnie zagra Russell Crowe w swoim debiucie w MCU. Aktor potwierdził, że pojawi się w filmie "Thor: Love and Thunder" i jak nietrudno się domyślić, Crowe wcieli się w bardzo znane bóstwo, jednak nie z mitologii nordyckiej.

Polecamy

Crowe pojawił się w programie JOY Breakfast with The Murphys, w którym oficjalnie potwierdził, że wcieli się w... Zeusa:

Wejdę na swój rower, pojadę do Disney Fox Studios i około 9:15 będę Zeusem!

Polecamy

Aktor potwierdził później, że chodzi oczywiście o występ w "Thor: Love and Thunder", a także wyjaśnił, że jest to jego ostatni dzień na planie filmowym:

Chodzi oczywiście o Thora. To mój ostatni dzień "zeusowania" i zamierzam się bardzo dobrze bawić. 

Obsada "Thora: Love and Thunder" jest przepełniona gwiazdami - wśród nich pojawiają się Chris Hemsworth, Natalie Portman w roli Jane Foster/Potężnej Thor, Tessa Thompson, Chris Pratt, Karen Gillan, Dave Batista, a także Christian Bale w roli Gorra.

Film ma się pojawić w kinach już 6 maja 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.