09.10.2019 11:20

Ruszyły zdjęcia do "Halloween Kills". Jamie Lee Curtis opublikowała zdjęcie z planu

Ruszyły zdjęcia do kolejnej części horroru "Halloween". Jamie Lee Curtis podzieliła się zdjęciem z planu.

Foto: materiały prasowe Blumhouse Productions
Foto: materiały prasowe Blumhouse Productions

Jamie Lee Curtis powróciła w 2018 roku do jednej ze swoich najbardziej ikonicznych ról. "Halloween" Davida Gordona Greena było bezpośrednią kontynuacją horroru Johna Carpentera z 1978 roku. Wkrótce ukaże się kolejna część z serii, do której zdjęcia właśnie ruszyły. Aktorka podzieliła się zdjęciem z planu.

"Halloween Kills" - Jamie Lee Curtis opublikowała zdjęcie z planu

Laurie Strode to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ról w dorobku Jamie Lee Curtis. Kobieta ścigana przez swojego brata seryjnego mordercę ewidentnie przeszła przez piekło. Potwierdza to fotografia, którą aktora opublikowała na swoim profilu na Twitterze.

Halloween
Halloween
Przeczytaj także "Halloween": Jamie Lee Curtis zdradziła, czego możemy spodziewać się po nadchodzących sequelach horroru

Fabuła "Halloween Kills" nie jest na ten moment znana. Wiemy jednak, że w filmie powróci kilka znanych twarzy oraz pojawi się lokacja, którą fani serii powinni doskonale pamiętać. Mowa o Haddonfield Memorial Hospital, gdzie rozgrywała się akcja "Halloween II" z 1981 roku. Choć najnowsze odsłony z założenia ignorują film Ricka Rosenthala i resztę kontynuacji, twórcy "Halloween Kills" postanowili puścić przysłowiowe oczko do fanów, osadzają tam część akcji najnowszej części.

kadr z filmu Halloween
kadr z filmu Halloween
Przeczytaj także Jason Blum do Johna Carpentera o nowym Halloween: "Podnieś swoje leniwe d*psko i zrób to dobrze"

"Halloween Kills" pojawi się w kinach 16 października 2020 roku. Rok później, 15 października 2021 roku, ukaże się ostatnia odsłona, zatytułowana "Halloween Ends". Za reżyserię obu filmach odpowiada David Gordon Green.

Zobacz też: W "Halloween Kills" i w "Halloween Ends" powróci ulubiona postać widzów nowej wersji horroru

Tagi: Film News Halloween John Carpenter Horror Jamie Lee Curtis Michael Myers