16.09.2019 11:16

Ruszyły zdjęcia do "Mortal Kombat". Scenarzysta filmu dzieli się z fanami zdjęciem z planu

Pierwszy klaps za nami. Reboot Mortal Kombat coraz bliżej.

mortal kombat
foto: mortal kombat 1995

Informacja o rozpoczęciu zdjęć na planie filmu trafiła do nas poprzez Grega Russo, scenarzysty kinowego powrotu "Mortal Kombat". Dla Russo będzie to debiut na dużym ekranie. Pisarz podzielił się z fanami na twitterze wymownym zdjęciem, które skomentował:

"

Niech Starzy Bogowie mają nas w swojej opiece. #ZACZĘŁOSIĘ "

Screen z filmu Mortal Kombat 1995
Screen z filmu Mortal Kombat 1995
Przeczytaj także Nowy "Mortal Kombat" ma przypominać "Deadpoola"

Mortal Kombat trafi do nas w 2021 roku

Wielki filmowy powrót Mortala jest produkowany przez Jamesa Wana, którego możecie kojarzyć z jego pracy nad "Aquamanem" i ze stworzenia uniwersum "The Conjuring". Wielu fanów martwiło się, że kolejne podejście do filmowego MK skończy się porażką w związku z dosyć nieszczęśliwą historią poprzednich niedoszłych produkcji. Post scenarzysty daje pewność, że film zapowiedziany na 5 marca 2021 roku ostatecznie do nas trafi.

Wydany w 1995 roku filmowy "Mortal Kombat" jest do dzisiaj dla wielu fanów legendą. Niestety jego sequel "Anihilacja" okazał się porażką zarówno w box-officie, jak i projektem, o którym większość graczy i kinomanów wolałoby zapomnieć. Marny zarobek i niechęć recenzentów spowodowało, że mało kto chciał ryzykować ponowne wejście do świata gry.

Kręcenie trzeciej części trylogii zostało opóźnione w związku z Huraganem Katriną, a ostatecznie cały projekt trafił do kosza. Przez następne lata informację o nowym "MK" trafiały do nas raz na 12 miesięcy, ale dopiero Wan był w stanie pchnąć "Mortala" na odpowiednie tory.

Cieszycie się na powrót Sub-Zero na kinowe ekrany?

Zobacz także:  Scenarzysta "Mortal Kombat" zapowiedział, że w filmie pojawi się "wiele znajomych twarzy"

Czekacie na Mortala?

Tagi: News News Mortal Kombat