Ryan Reynolds bije, pluje i przeklina w nowym zwiastunie „Deadpoola 2”

Kamil Kacperski
19.04.2018 16:14
Ryan Reynolds bije, pluje i przeklina w nowym zwiastunie „Deadpoola 2” Fot. kadr z wideo

Oprócz tego Deadpool krytykuje Thanosa, uniwersum DC oraz samego Cable'a. W zwiastunie poznajemy także jego nową drużynę, czyli X-Force. Całość dopełnia dzieciak Russel, którego najemnik postanawia bronić za wszelką cenę.

Do premiery „Deadpoola 2” pozostał już niecały miesiąc. W związku z tym FOX postanowił opublikować nowy, prawdopodobnie ostatni zwiastun produkcji o najemniku z niewyparzoną gębą. Dostajemy w nim mnóstwo scen akcji, wybuchów, pościgów, a także trochę nowych dialogów i przekleństw ze strony Cable'a, w którego wciela się Josh Brolin. Dowiadujemy się również co nieco o niektórych członkach nowej drużyny Deadpoola, czyli X-Force.

Zwiastun ma prawie 2 i pół minuty, a utworem, który słyszymy w materiale promocyjnym (tak jak w przypadku dwóch poprzednich trailerów) jest utwór „Mama Said Knock You Out” rapera o ksywie LL Cool J. Tak prezentuje się właściwe wideo:

X-Force i Deadpool kontra Cable

Chociaż drużyna X-Force pojawiła się już w poprzednich zwiastunach oraz różnych spotach telewizyjnych, to dopiero teraz mniej obeznani w komiksach widzowie mają okazje zapoznać się z nowymi „przyjaciółmi” Deadpoola. Poznajemy Domino (Zazie Beetz), mutantkę, której mocą jest nadzwyczajne szczęście. Oprócz niej jest też Shatterstar (Lewis Tan), a także Peter. Ten ostatni nie ma żadnych mocy, ale zobaczył ogłoszenie w gazecie, dlatego się zgłosił. Jak nietrudno się domyślić, Deadpool od razu przyjmuje go do pracy.

Dostaje się również postaci Josha Brolina. Jego bardzo twarda i ponura osobowość skłania Deadpoola do zapytania go o to, czy aby na pewno „nie urwał się z uniwersum DC”. Cable natomiast szybko nazywa go „klaunem, ubranym jak zabawka z sex-shopu”. Ich wymiany zdań bardzo dobrze zapowiadają przyjaźń, która w końcu ich połączy. 

Premiera „Deadpoola 2” odbędzie się już 18 maja 2018 roku. Przypominamy, że w Polsce film będzie dostępny w wersji z dubbingiem oraz napisami.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.