16.04.2018 10:56

Ryan Reynolds chce, żeby Deadpool wystąpił w spin-offie „Szybkich i Wściekłych”

Wszystko dlatego, że nadchodzący spin-off wyreżyseruje David Leitch, z którym aktor pracował przy „Deadpoolu 2”. Jaką rolę miałby odegrać najemnik z niewyparzoną gębą w nadchodzącym filmie z The Rockiem i Jasonem Stathamem?

Deadpool, Jason Statham i The Rock
foto: materiały prasowe

Ryan Reynolds jest nieco rozczarowany zachowaniem swojego kolegi z pracy, Davida Leitcha. 12 kwietnia 2018 roku, portal Entertainment Weekly poinformował, że reżyser zajmie się nadchodzącym spin-offem „Szybkich i Wściekłych), w którym wystąpią Dwayne „The Rock” Johnson oraz Jason Statham. W związku z tym, aktor postanowił na swoim Twitterze wyrazić niezadowolenie z powodu zaistniałej sytuacji.

W typowo dla siebie sarkastyczny sposób, Reynolds wytknął Leitchowi, że ten miał obsadzić go w roli szefa policji, któremu Hobbs (The Rock) rozbija samochód:

"

Obiecałeś mi, że Deadpool pojawi się w tym filmie. Powiedziałeś, że zagram sensownego Szefa Policji, który krzyczy na Hobbsa, za to, że ten rozbił jego klasycznego Nissana Sentra z 1958 roku w ogrodzie oliwnym. Wpuść mnie trenerze. "

Deadpool kontra The Rock w Szybkich i Wściekłych?

Niestety, na razie wygląda na to, że marzenie Reynoldsa, w którym gra Deadpoola, który wciela się w policjanta, będzie musiało chwilę poczekać. Nie mniej, już całkiem niedługo w kinie pojawi się druga filmowa przygoda najemnika z niewyparzoną gębą, w której oprócz Cable'a (w tej roli Josh Brolin) pojawi się również drużyna X-Force, dobrze znana fanom komiksów Marvela.

Spin-off opowiadający o postaciach The Rocka i Stathama pojawi się w kinach podobno już w 2019 roku. Scenariuszem zajmie się Chris Morgan, który pracował już przy 6 filmach z serii (w tym przy „Szybkich i Wściekłych 8”). Natomiast premiera „Deadpoola 2” nastąpi już 18 maja 2018 roku. W Polsce film będzie dostępny w wersji z dubbingiem oraz z napisami.  

Chcielibyście zobaczyć Deadpoola w spin-offie Szybkich i Wściekłych?

Kamil Kacperski
Tagi: News Deadpool Ryan Reynolds