16.10.2019 09:37

Ryan Reynolds i John Krasinski będą "zmyślonymi przyjaciółmi" w nowej komedii

Jak podaje portal Deadline, gwiazdorzy "Deadpoola" i "Cichego miejsca" połączą siły w nowej produkcji od Paramount, która opowie o wymyślonych przyjaciołach.

Ryan Reynolds
foto: Invision/Invision/East News

Ryan Reynolds i John Krasinski rozpoczynają wspólną pracę w filmie "Imaginary Friends". Duet obecnie jest w trakcie negocjacji ze studiem Paramount, które wygrało negocjacyjną wojnę o komedię z gwiazdorską obsadą.

Ryan Reynolds i John Krasinski pracują nad nową komedią

Paramount musiał podobno przebić propozycje od Sony i Lionsgate. Dzięki temu, reżyserem i scenarzystą filmu będzie sam John Krasinski. Na ekranie będzie partnerował Ryanowi Reynoldsowi, a sama produkcja ma opowiadać o mężczyźnie, który widzi i potrafi rozmawiać z wymyślonymi przyjaciółmi. W związku z tym, często "adoptuje" tych, którzy zostali zapomniani przez świat.

Foto: materiały prasowe Paramount Pictures
Foto: materiały prasowe Paramount Pictures
Przeczytaj także "Ciche miejsce 2": John Krasinski potwierdził zakończenie zdjęć. Kiedy premiera?

Niestety, niektóre z tych postaci są pozbawione pozytywnych uczuć i stają się agresywne. Wtedy do akcji musi wejść postać Reynoldsa, która stara się "uratować" złych wymyślonych przyjaciół. Data premiery "Imaginary Friends" pozostaje nieznana.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Reynolds wystąpi z Willem Ferrellem w musicalowej wersji "Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa, którą wyreżyserują Sean Anders i John Morris. Prawa do produkcji wykupiło Apple.

Dla Krasinskiego będzie to kolejny projekt, który wyreżyseruje i napisze - swoje umiejętności na tym polu udowodnił już w filmie "Ciche miejsce". Produkcja, w której Krasinski zagrał również główną rolę, okazała się być wielkim hitem. Aktor pracuje zresztą nad kontynuacją przeboju, w którym wystąpił ze swoją żoną, Emily Blunt. Premiera ma się odbyć 20 marca 2020 roku.

Zobacz także: Ryan Reynolds, Taika Waititi i Joe Keery gwiazdami nowej komedii "Free Guy"

Tagi: News Deadpool Ryan Reynolds John Krasinski