Ryan Reynolds zagra Pikachu. Czy będzie robił „pika-pika”?

Natalia Hluzow
07.12.2017 17:02
Ryan Reynolds zagra Pikachu. Czy będzie robił „pika-pika”? Fot. kadr z wideo

Film o „Detektywie Pikachu” znalazł swojego tytułowego pokemona. Jak gwiazda „Deadpoola” sprawdzi się w roli Pikachu?

Podążając za nowym trendem przerabiania wszystkich popularnych animacji na filmy aktorskie, studio Legendary Entertainment postanowiło złapać najważniejszego pokemona i zarobić miliony na poświęconym mu filmie aktorskim. Do roli Pikachu brano pod uwagę różnych znanych aktorów, m.in. Dwayna Johnsona, Hugh Jackmana i Marka Wahlberga. Ostatecznie jednak zaszczytna rola najsłynniejszego wśród pokemonów przypadła Ryanowi Reynoldsowi.

Aktor, który jako Deadpool podbił serca i portfele widzów na całym świecie, oficjalnie dołączył do obsady „Detektywa Pikachu”. Nie spodziewajcie się jednak, że będziemy oglądać go w żółtym, pluszowym kostiumie. Reynolds użyczy głosu Pikachu, który ma ponoć wypowiadać nieco więcej słów niż samo „pika-pika”. Ponadto dzięki technologii motion capture postać będzie animowana na podstawie jego ruchów.

W filmie „Detektyw Pikachu” obok Reynoldsa wystąpią Justice Smith i znana z „Wielkich kłamstewek” Kathryn Newton. Film wyreżyseruje Rob Letterman, odpowiedzialny m.in. za filmowy reboot „Gęsiej skórki”. Zdjęcia do „Detektywa Pikachu” mają się rozpocząć w Londynie na początku 2018 roku.

Rola Pikachu to nie jedyne plany Reynoldsa wobec animowanych postaci. Aktor na swoim Twitterze umieścił niedawno wpis o Myszce Miki, będący jego kolejnym ironicznym komentarzem na temat połączenia Disney’a i wytwórnią 20th Century Fox, która obecnie produkuje filmy o Deadpoolu.

Czas dać upust temu wybuchowemu seksualnemu napięciu pomiędzy Deadpoolem a Myszką Miki.

Aktor nie pierwszy raz wyraża w ten sposób swoje niezadowolenie z fuzji. W podobny sposób wypowiadał się na ten temat już na początku listopada 2017.

Kolejną odsłonę przygód pyskatego najemnika, wyprodukowaną jeszcze przez samo 20th Century Fox, zobaczymy już 1 czerwca 2018 roku. Data premiery filmu o „Detektywie Pikachu” nie jest jeszcze znana.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.