Ryan Reynolds zagra Pikachu. Czy będzie robił „pika-pika”?

Natalia Hluzow
07.12.2017 17:02
Ryan Reynolds zagra Pikachu. Czy będzie robił „pika-pika”? Fot. kadr z wideo

Film o „Detektywie Pikachu” znalazł swojego tytułowego pokemona. Jak gwiazda „Deadpoola” sprawdzi się w roli Pikachu?

Podążając za nowym trendem przerabiania wszystkich popularnych animacji na filmy aktorskie, studio Legendary Entertainment postanowiło złapać najważniejszego pokemona i zarobić miliony na poświęconym mu filmie aktorskim. Do roli Pikachu brano pod uwagę różnych znanych aktorów, m.in. Dwayna Johnsona, Hugh Jackmana i Marka Wahlberga. Ostatecznie jednak zaszczytna rola najsłynniejszego wśród pokemonów przypadła Ryanowi Reynoldsowi.

Aktor, który jako Deadpool podbił serca i portfele widzów na całym świecie, oficjalnie dołączył do obsady „Detektywa Pikachu”. Nie spodziewajcie się jednak, że będziemy oglądać go w żółtym, pluszowym kostiumie. Reynolds użyczy głosu Pikachu, który ma ponoć wypowiadać nieco więcej słów niż samo „pika-pika”. Ponadto dzięki technologii motion capture postać będzie animowana na podstawie jego ruchów.

W filmie „Detektyw Pikachu” obok Reynoldsa wystąpią Justice Smith i znana z „Wielkich kłamstewek” Kathryn Newton. Film wyreżyseruje Rob Letterman, odpowiedzialny m.in. za filmowy reboot „Gęsiej skórki”. Zdjęcia do „Detektywa Pikachu” mają się rozpocząć w Londynie na początku 2018 roku.

Rola Pikachu to nie jedyne plany Reynoldsa wobec animowanych postaci. Aktor na swoim Twitterze umieścił niedawno wpis o Myszce Miki, będący jego kolejnym ironicznym komentarzem na temat połączenia Disney’a i wytwórnią 20th Century Fox, która obecnie produkuje filmy o Deadpoolu.

Czas dać upust temu wybuchowemu seksualnemu napięciu pomiędzy Deadpoolem a Myszką Miki.

Aktor nie pierwszy raz wyraża w ten sposób swoje niezadowolenie z fuzji. W podobny sposób wypowiadał się na ten temat już na początku listopada 2017.

Kolejną odsłonę przygód pyskatego najemnika, wyprodukowaną jeszcze przez samo 20th Century Fox, zobaczymy już 1 czerwca 2018 roku. Data premiery filmu o „Detektywie Pikachu” nie jest jeszcze znana.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.