Czarodziejka z Księżyca wraca do kin po 25 latach! Oto zwiastun nowego filmu "Sailor Moon Eternal"

19.10.2020 13:35
Sailor Moon zwiastun nowego filmu|center Fot. East News

Zobaczcie zwiastun nowego filmu o Sailor Moon. Czarodziejka z Księżyca pojawi się w japońskich kinach już na początku 2021.

Jeżeli Wasze dzieciństwo przypadło na lata 90., to na pewno oglądaliście "Sailor Moon", jedno z najsłynniejszych anime wszech czasów. Przygody nastoletniej czarodziejki nadal fascynają i co rusz możemy znaleźć w sieciówkach różne gadżety z Sailorką. W 2014 czarodziejki powróciły w serialu "Sailor Moon Crystal", wierniejszej adaptacji oryginalnej mangi Naoko Takeuchi. Mało Wam księżycowej czarodziejki? W sieci właśnie pojawił się zwiastun produkcji o Sailor Moon, który będzie pierwszym filmem o Usagi Tsukino i jej przyjaciółkach od 25 lat.

"Sailor Moon Crystal" w kinach w 2021! Oto zwiastun pierwszego filmu o Czarodziejce z Księżyca od 25 lat

Twórcy serialu "Sailor Moon Crystal" zamiast stworzyć 4. sezon produkcji, postanowili zaprezentować publiczności 2 filmy - pierwszy z nich zatytułowany "Sailor Moon Eternal" zadebiutuje 8 stycznia 2021 w japońskich kinach. Natomiast kolejny obraz pojawi się 11 lutego 2021.

Czarodziejki tym razem będą walczyć z Cyrkiem Martwego Księżyca oraz Nehelenią. Fani anime kojarzą na pewno tych bohaterów z sezonu "SuperS". Zobaczcie zwiastun filmu "Sailor Moon Crystal":

Przeczytaj także

 

Przy "Sailor Moon Eternal" pracuje ponownie animatorka Kazuko Tadano, która była odpowiedzialna za serial o Sailor Moon z lat 90. Jak na razie nie wiadomo, kiedy produkcja pojawi się w pozostałych krajach. Spekuluje się, że światowa premiera odbędzie się w połowie 2021 roku. 

Przeczytaj także
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.