28.06.2019 12:32

Salma Hayek w Kinowym Uniwersum Marvela? Aktorka prowadzi negocjacje w sprawie roli

Popularna aktorka jest w trakcie prowadzenia rozmów w sprawie dołączenia do widowiska Marvela, "The Eternals".

Foto: 0070224/Reporter
Foto: 0070224/Reporter

Salma Hayek, niezwykle ceniona i popularna aktorka, już wkrótce może zasilić szeregi Kinowego Uniwersum Marvela. Jak donoszą zagraniczne media, Meksykanka prowadzi negocjacje w sprawie roli w jednym z najnowszych widowisk Marvela - "The Eternals".

Salma Hayek w Kinowym Uniwersum Marvela?

Na ten moment nie wiadomo, w jaką postać miałaby się wcielić Hayek. Szczegóły fabuły filmu również owiane są tajemnicą. Na ten moment wiemy, że ma on opowiadać o tytułowej rasie kosmitów, cechujących się mocami przypisywanymi przez ludzi bogom. Akcja ma się dziać na długo przed wydarzeniami ukazanymi w dotychczasowych produkcjach MCU. Tytułowi kosmici będą tworzyć grupę postaci, które obronią Ziemię przed katastrofą.

Valkyrie (Tessa Thompson)
Valkyrie (Tessa Thompson)
Przeczytaj także Marvel Studios zapowiada, że przyszłość MCU to superbohaterki i postacie LBGTQ

"The Eternals" - twórcy, premiera, obsada

Reżyserką filmu została Chloe Zhao. Oficjalna data premiery nie jest na ten moment znana, jednak będzie to prawdopodobnie jeden z dwóch filmów Marvela, które zadebiutować mają w 2020 roku (jeden 1 maja, drugi 6 listopada). Wiemy, że rozmowy w sprawie ról prowadzą Angelina Jolie, znany z "Gry o tron" Richard Madden, gwiazda "Doliny krzemowej" Kumail Nanjiani oraz Dong-seok Ma, który zdobył popularność za sprawą horroru "Zombie express". Krążą również pogłoski o ewentualnym angażu Tomasza Kota i Keanu Reevesa.

Zobacz też: Marvel Studios pracuje nad filmem o Avengers z alternatywnego świata?

Tagi: News Marvel