Samara z „The Ring” nastraszyła klientów supermarketu

Robert Skowronski
25.01.2017 11:33
Samara z „The Ring” nastraszyła klientów supermarketu Fot. kadr z wideo

Kupowanie nowego telewizora może być prawdziwym koszmarem. Zwłaszcza, jeżeli wychodzi z niego Samara Morgan.

Jaką markę wybrać, czy ekran powinien znajdować się na jednej podstawce lub też na dwóch nóżkach? Czy Ultra HD albo inne 4K jest mi naprawdę potrzebne? Czy sugerować się ceną, czy też może za względnie niskie pieniądze da się dostać sprzęt nieodstający technicznymi walorami od droższych produktów?

To jedne z wielu pytań, przed którymi staje każdy klient wybierający się na dział RTV w celu zakupu nowego teleodbiornika. Jednak tym najważniejszym powinno być to, czy z ekranu nie wypełźnie przypadkiem upiorna bohaterka serii „The Ring”? Gdyż to właśnie z nią mieli do czynienia klienci jednego ze sklepów ze sprzętem RTV.

Poniższe wideo jest zapisem dowcipu będącego elementem kampanii marketingowej promującej film „Rings”, który wkroczy na ekrany 3 lutego 2017 roku. Jest to efekt starań agencji Thinkmodo - filmik z zarejestrowaną reakcją ludzi obejrzano w sieci już ponad 3,5 miliona razy. Jest to prawdziwie interesująca kampania reklamowa filmu, choć równie ciekawych było w przeszłości sporo więcej.

W nadchodzącym „Rings”, będącym trzecią odsłoną trylogii zapoczątkowanej w 2002 roku, poznamy historię młodej kobiety, która jest bardzo zatroskana o swojego chłopaka. Holt (Alex Roe) zaczął się od niej oddalać, po tym, jak obejrzał osławioną morderczą kasetę wideo. Dziewczyna poświęca się dla swojego wybranka i również ogląda taśmę. Odkrywa jednak, że w filmie zawarty jest kolejny film, którego nikt wcześniej nie widział. 

Obraz wyreżyserował F. Javier Gutierrez, a na ekranie pojawią się tacy aktorzy, jak Aimee Teegarden, Johnny Galecki czy Laura Wiggins.

Samara była też swego czasu bohaterką pranku w wykonaniu Sylwestra Wardęgi, znanego polskiego YouTubera:

Wolicie żart Wardęgi czy ten promujący „Rings”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.