Samara z „The Ring” nastraszyła prowadzących z telewizji śniadaniowej

Robert Skowronski
30.01.2017 10:23
Samara z „The Ring” nastraszyła prowadzących z telewizji śniadaniowej Fot. kadr z wideo

Tym razem akcja promocyjna „Rings” przeniosła się do stacji NBC i programu śniadaniowego. Zobaczcie efekty.

Kiedy prowadzący przynudzają z rana kolejnymi tematami, których wartość jest zbliżona do tej opisującej zeszłoroczny śnieg, przydałoby się coś co ożywi usypiający program z telewizji śniadaniowej. Pobudka, ledwo otwarte oczy, przeżuwanie kolejnych kęsów porannego posiłku w żółwim tempie spowodowanym tym, że znajdujemy się na granicy jawy i snu.

Aż tu nagle, zupełnie znienacka, z walizki wypełza Samara szerząc terror wśród grupy prowadzących. Skrajna niedorzeczność, ale efekt piorunujący. Podobnie zresztą, gdy długowłosa dziewczynka z „The Ring” straszyła klientów działu RTV w jednym z amerykańskich supermarketów. Wówczas było to działanie promocyjne filmu „Rings” wymyślone przez agencję Thinkmodo.

Tym razem oglądamy sytuację na żywo z programu „Today” emitowanego na NBC. Ciężko powiedzieć czy reakcja prowadzących (zwłaszcza pań) była spontaniczna czy też wyreżyserowana, ale pewne jest to, że Samarze udał się kolejny prank, a my ponownie możemy pokładać się na podłodze ze śmiechu:

„Rings”, które nawiedzi polskie kina już 3 lutego 2017 roku, jest dziełem wyreżyserowanym przez F. Javiera Gutierreza. Będzie to trzecia część trylogii zapoczątkowanej w 2002 roku, a na ekranie pojawią się tacy aktorzy, jak Aimee Teegarden, Johnny Galecki czy Laura Wiggins.

Historia zostanie opowiedziana z perspektywy młodej kobiety, która jest bardzo zatroskana o swojego chłopaka Holta (Alex Roe). By go uratować Julia postanawia obejrzeć tajemniczą kasetę wideo. Wkrótce dowiaduje się, że zostało jej siedem dni życia.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.