Sarah Connor cytuje T-800 w nowej zapowiedzi filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie"

04.06.2019 14:01
Linda Hamilton (Terminator: Mroczne przeznaczenie)|undefined Fot. materiały promocyjne

W sieci pojawił się nowy teaser filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie". Główną rolę gra w nim Linda Hamilton, która ponownie wciela się w Sarah Connor.

Fani serii "Terminator" czekali na ten moment wiele lat. W końcu historia o zbuntowanych maszynach ma szansę na powrót na dawne tory. Wszystko dzięki filmowi "Terminator: Mroczne przeznaczenie", nad którym nie tylko czuwa sam James Cameron, ale w jego obsadzie znalazła się Linda Hamilton - odtwórczyni głównej bohaterki w dwóch pierwszych częściach. Najnowszy teaser potwierdza przypuszczenia, że Sarah Connor stała się naprawdę twardą kobietą. 

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - nowa zapowiedź filmu

Produkcja w reżyserii Tima Millera całkowicie zignoruje wszystkie sequele, które powstały od premiery filmu "Terminator 2". Oznacza to, że fani dostaną kolejną bezpośrednią kontynuację po latach. Oprócz zupełnie nowych bohaterów granych przez  Mackenzie Davis, Gabriela LunęNatalię Reyes oraz Diego Bonetę, zobaczymy ponownie Arnolda Schwarzeneggera i Lindę Hamilton. Tym razem matka Johna Connora weźmie sprawy w swoje ręce. 

Jak widać, w nowym teaserze, pojawiło się nawiązanie do słynnych słów wypowiedzianych wielokrotnie przez T-800 w poprzednich produkcjach z serii "Terminator". 

Przeczytaj także

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - kiedy premiera?

Kiedy Linda Hamilton powróci na duży ekran jako Sarah Connor? "Terminator: Mroczne przeznaczenie" trafi do kin 8 listopada 2019 roku. Chociaż główną rolę w filmie ma odgrywać postać Gabriela Luna, bohaterka zapewne będzie ważnym elementem złożonego świata pełnego świadomych maszyn. 

Zobacz też: "Terminator: Dark Fate" - Linda Hamilton jako Sarah Connor na pierwszym zdjęciu z sequela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.