Sceny śmierci gwiazd filmu o młodym Hanie Solo w horrorach

Sergiusz Kurczuk
18.05.2018 15:23
Sceny śmierci gwiazd filmu o młodym Hanie Solo w horrorach Fot. Kadr z filmu Stoker

Okazuje się, że zaskakująco duża liczba gwiazdorów filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” zaczynała swoje kariery w horrorach. Oto kompilacja śmierci ich bohaterów.

Do kin niebawem wejdzie spin-off opowiadający o losach młodego Hana Solo. Harrison Ford rozpoczął swoją karierę właściwie od razu po udziale w oryginalnych „Gwiezdnych Wojnach”. Nie wszyscy aktorzy mieli tyle szczęścia. Wielu z nich musiało brać udział w horrorach, niekiedy kiepskich. Brad Pitt zadebiutował rolą w „Wagarach”, Leonardo DiCaprio w „Critters 3”, Jennifer Aniston udziałem w „Karle”, a Johnny Depp zagrał pierwszą rolę w „Koszmarze z ulicy Wiązów”. Okazuje się, że wielu gwiazdorów filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” również ma swoją przygodę z kinem grozy. 

Gwiazdy „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” w horrorach

Z okazji zbliżającej się premiery filmu o najsłynniejszym kosmicznym awanturniku, twórcy kanału YouTube Films Against Humanity postanowili zaprezentować widzom ciekawą zbieżność. Wielu aktorów, którzy wystąpili w produkcji Rona Howarda, dało się zabić w horrorze. 

Mało kto wie, że Woody Harrelson zaczynał swoją karierę od udziału w filmie „Bay Cove”, opowiadającym o morderczych czarownicach. Niestety grany przez niego Slater skończył w urwisku. Wcielający się w młodego Lando Donald Glover też umarł w filmie grozy. Konkretnie w „Projekcie Lazarus”, gdzie został zgnieciony przez tajemnicze moce przy pomocy metalowej szafki. Paul Bettany poniósł śmierć w thrillerze „Firewall”. Jak na ironię przystało, kilof w plecy wbił mu sam Harrison Ford. Jeśli już przy odtwórcach Hana Solo jesteśmy, to Alden Ehrenreich zginął dość brutalną śmiercią w „Stokerze”. Natomiast Thandie Newton została zamordowana przez jednego z głównych bohaterów „Wywiadu z wampirem”. Specjalną nagrodę powinien dostać jednak brat reżysera „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”. Clint Howard występował w bardzo wielu horrorach i w większości ponosił śmierć. 

Kto umrze w drugim spin-offie „Star Wars”? Podpowiemy tylko, że na pewno nie Han Solo, Chewabcca, ani Lando Calrissian. Film „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” trafi na ekrany kin już 25 maja 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.