19.09.2019 14:38

Schwarzenegger trolluje Stallone’a przed premierą Rambo 5. "Mój jest większy" [WIDEO]

„Rambo: Ostatnia krew” wchodzi do kin 20 września 2019 roku. Do akcji promujących film Sylvestra Stallone’a włączył się Arnold Schwarzenegger publikując na Twitterze nagranie godne internetowego trolla.

Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone
foto: Shutterstock

„Ostatni krew” to zwieńczenie serii filmów akcji, którymi miłośnicy kina żyli w latach 80. XX wieku. W planowanej jako ostatnia część sagi John Rambo pokazuje, że z wiekiem potrafi pozbawiać przeciwników w coraz bardziej wyrafinowane sposoby.

Jeśli wierzyć zwiastunowi, „Rambo 5” będzie atakować co chwilę widzów brutalnymi i krwawymi zabójstwami.

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Rambo: Ostatnia krew"
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Rambo: Ostatnia krew"
Przeczytaj także Nowy spot i klimatyczny plakat filmu "Rambo: Ostatnia krew"

Zbliżająca się premiera „Rambo: Ostatnia krew” jest także okazją do pokazania bardziej ludzkiej twarzy Sylvestra Stallone'a. Aktor oddał na licytację nóż myśliwski używany na planie obrazu. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Broni przyjrzał się dokładnie Arnold Schwarzenegger. Jak się okazało, aktor nie był pod wrażeniem.

Schwarzenegger trolluje Stallone'a przed premierą „Rambo: ostatnia krew”

Arnold przez lata postrzegany był jako największy rywal Stallone’a w Hollywood. Obaj aktorzy specjalizowali się w filmach akcji, w których obowiązkowo pokazywali imponującą muskulaturę.

Przez długi czas nie do pomyślenia było, żeby konkurenci wystąpili w tym samym filmie. Aktorzy wystąpili razem przed kamerą dopiero, gdy stali się weteranami, wcielając się w bohaterów „Niezniszczalnych” tworzonych przez Stallone’a.

Arnold Schwarzenegger najwyraźniej nie zapomniał o dawnej rywalizacji, gdyż skomentował wielkość noża Rambo udowadniając, że jego sprzęt z „Predatora” jest większy.

Nagranie to oczywiście żart, a Arnold swoją prawdziwą twarz pokazuje dopiero pod koniec nagrania, w którym życzy „Rambo: Ostatnia krew” ogromnego sukcesu kasowego.

Sylvester Stallone nie pozostawił trollingu bez odpowiedzi. Stwierdził, że nawet jeśli nóż Arnolda jest większy, to jego jest ostrzejszy.

Zobacz także: "Rambo: Ostatnia krew" - zobacz najbrutalniejszy zwiastun nadchodzącej produkcji 

Który aktor jest lepszy?

Tagi: News Rambo Sylvester Stallone Arnold Schwarzenegger