16.03.2018 18:21

Jak Scott Eastwood wyglądałby jako Wolverine? Podobieństwo jest uderzające

Grafik znany w internecie jako BossLogic przygotował kolejną przeróbkę zdjęcia Scotta Eastwooda, na której upodabnia go do Wolverine'a. 

Scott Eastwood
foto: Van Tine Dennis/ABACA/EAST NEWS

Pogłoski o tym, że to Scott Eastwood po rezygnacji Hugh Jackmana powinien wcielać się w jednego z najsłynniejszych mutantów Marvela, pojawiły się już jakiś czas temu. Niedawno informowaliśmy też, że aktor jest naprawdę mocno podekscytowany taką wizją i zainteresowany rolą. By przybliżyć fanom tę wizję, grafik ukrywający się pod pseudonimem BossLogic przygotował fotomontaż zdjęcia syna Eastwooda, w którym przedstawia go jako Wolverine'a. 

Scott Eastwood jako Logan

To nie pierwsza praca grafika, na której Eastwood występuje jako Wolverine. W październiku 2017 BossLogic przygotował fotografię aktora w klasycznym stroju, znanym z komiksów X-Men. 

Tym razem twórca przeróbki postanowił zaprezentować go bez superbohaterskiego kostiumu i ukazać Eastwooda jako Logana w cywilu. Trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę nieźle:

Czy Tom Payne ma szanse zagrać Wolverine’a?

Na rolę słynnego Rosomaka pazury ostrzy sobie także inny aktor. Tom Payne, znany publiczności jako Jesus z serialu „The Walking Dead”, powiedział niedawno, że z chęcią przejąłby spuściznę Jackmana. Tym bardziej, że jak twierdzi, o wiele bardziej pasuje do tej roli fizycznie od zbyt wysokiego Australijczyka. 

Tom Payne

Przyszłe losy filmowego Wolverine'a nie są jeszcze znane. Tymczasem jeszcze w 2018 roku na ekrany kin trafi kolejna odsłona serii o mutantach - „X-Men: Dark Phoenix” - po raz pierwszy bez żadnego, nawet gościnnego udziału szponiastego mutanta. 

Który aktor lepiej pasuje do roli Wolverine'a?

Natalia Hluzow
Tagi: X-Men Wolverine Scott Eastwood