Jak Scott Eastwood wyglądałby jako Wolverine? Podobieństwo jest uderzające

Natalia Hluzow
16.03.2018 18:21
Jak Scott Eastwood wyglądałby jako Wolverine? Podobieństwo jest uderzające Fot. Van Tine Dennis/ABACA/EAST NEWS

Grafik znany w internecie jako BossLogic przygotował kolejną przeróbkę zdjęcia Scotta Eastwooda, na której upodabnia go do Wolverine'a. 

Pogłoski o tym, że to Scott Eastwood po rezygnacji Hugh Jackmana powinien wcielać się w jednego z najsłynniejszych mutantów Marvela, pojawiły się już jakiś czas temu. Niedawno informowaliśmy też, że aktor jest naprawdę mocno podekscytowany taką wizją i zainteresowany rolą. By przybliżyć fanom tę wizję, grafik ukrywający się pod pseudonimem BossLogic przygotował fotomontaż zdjęcia syna Eastwooda, w którym przedstawia go jako Wolverine'a. 

Scott Eastwood jako Logan

To nie pierwsza praca grafika, na której Eastwood występuje jako Wolverine. W październiku 2017 BossLogic przygotował fotografię aktora w klasycznym stroju, znanym z komiksów X-Men. 

Tym razem twórca przeróbki postanowił zaprezentować go bez superbohaterskiego kostiumu i ukazać Eastwooda jako Logana w cywilu. Trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę nieźle:

Czy Tom Payne ma szanse zagrać Wolverine’a?

Na rolę słynnego Rosomaka pazury ostrzy sobie także inny aktor. Tom Payne, znany publiczności jako Jesus z serialu „The Walking Dead”, powiedział niedawno, że z chęcią przejąłby spuściznę Jackmana. Tym bardziej, że jak twierdzi, o wiele bardziej pasuje do tej roli fizycznie od zbyt wysokiego Australijczyka. 

tom payne Fot. foto: kadr z serialu "The Walking Dead"

Przyszłe losy filmowego Wolverine'a nie są jeszcze znane. Tymczasem jeszcze w 2018 roku na ekrany kin trafi kolejna odsłona serii o mutantach - „X-Men: Dark Phoenix” - po raz pierwszy bez żadnego, nawet gościnnego udziału szponiastego mutanta. 

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.