Sequel filmu „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć” otrzymał nowy tytuł

Kamil Kacperski
16.11.2017 15:53
Sequel filmu „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć” otrzymał nowy tytuł Fot. materiały prasowe

Druga część „Fantastycznych Zwierząt” będzie nosiła podtytuł „Crimes of Grindewald”, co w wolnym tłumaczeniu na polski znaczy „zbrodnie Grindewalda”. Oprócz tego udostępniono pierwsze zdjęcie obsady.

Zgodnie z obietnicą Warner Bros. dokładnie rok przed premierą filmu oficjalnie potwierdziło nazwę nowej części przygód Newta Scamandera i spółki. Jednak tym razem wszystko wskazuje na to, że postać Eddiego Redmayne’a będzie musiała ustąpić miejsca Albusowi Dumbledore’owi, którego gra Jude Law.

Tak oto prezentuje się pełna obsada „Fantastic Beasts: Crimes of Grindewald”:

zbrodnie grindewalda 2

Akcja „Fantastic Beasts: Crimes of Grindewald” zacznie się w 1927 roku, na kilka miesięcy po tym, jak Scamander pomógł w aresztowaniu osławionego Grindelwalda. Jednak tak jak obiecał czarnoksiężnik, tak zrobił i wydostał się z więzienia. Po drodze zaczyna zbierać nowych wyznawców i rozszerzać niechęć do mugoli. Jedyną osobą, która może go powstrzymać jest Albus Dumbledore, ale żeby tego dokonać, będzie potrzebował pomocy swojego byłego ucznia, Newta Scamandera. Tym razem film przeniesie nas z Nowego Jorku do Paryża i Londynu.

Za scenariusz odpowiedzialna jest twórczyni całej serii J.K. Rowling, za kamerą stanie zaś David Yates, który ma na koncie poprzednią część „Fantastycznych Zwierząt…” oraz cztery ostatnie części przygód Harry’ego Pottera. Cała seria ma się składać z aż pięciu filmów, które stopniowo będą jeszcze bardziej rozszerzały magiczne uniwersum.

Twórcy nie udostępnili niestety żadnych nowych informacji dotyczących filmu. Nie wiemy też kiedy ukaże się pierwszy zwiastun filmu, czy teaser. Film premierę będzie miał dokładnie za rok, 16 listopada 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.